Трибуна – Бровари

У 2017 році в Броварах демонтували близько 70 незаконно встановлених гаражів, лишається – «ще багато»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Протягом цього року спецвідділ з питань благоустрою спільно з ТОВ «Транс Тріо Груп» провів демонтаж 27-ми самовільно встановлених металевих гаражів і контейнерів. Іще щонайменше 42 подібних об’єктів добровільно розібрали самі власники. Про це «Трибуні-Бровари» повідомили чиновники Броварської міської ради.

Як зазначають у міськраді, найбільше споруд спецвідділ з питань благоустрою та зовнішнього дизайну міста демонтував у жовтні – 4 металевих контейнери та 8 гаражів. Окрім того, у листопаді встигли прибрати лише 3 металеві гаражі. За решту місяців демонтажні роботи проводили у січні (1 гараж), лютому (3 контейнери і 3 гаражі) та у травні (5 гаражів).

Із відповіді на запит від Броварської міської ради, 16 листопада 2017 року

У відповіді посадовців також ідеться про те, що цього року кошти з бюджету міста на демонтаж не використовувались. Як розповів журналісту «Трибуни-Бровари» керівник спецвідділу Олег Єжаков, з демонтажними роботами згідно з укладеним договором їм допомагає ТОВ «Транс Тріо Груп».

Демонтаж відбувається під керівництвом спецвідділу, компанія надає свою техніку, розповів Олег Єжаков. Після того з власників гаражів стягуються кошти за демонтажні роботи і перевезення металевих споруд.

Ймовірно, саме цим можна пояснити, що власники погоджуються демонтувати домівки для своїх залізних коней самостійно. У спецвідділі нарахували за цей рік 42 таких добровільних виконань приписів. Однак число самостійних ліквідацій споруд може бути більшим, потрібно перевіряти.

Тим часом, чиновники  не називають, скільки ще незаконних гаражів лишається по місту. Єжаков вказує, що таких “ще багато”. Першочергово необхідно вирішити питання біля 8-ї школи: там сміття постійно, наркомани, діти курять. Також немало гаражів лишаються по вул. Героїв УПА і Грушевського.

Нагадаємо, близько року тому спецвідділ з питань благоустрою та зовнішнього дизайну міста на виконання рішення виконкому активно проводив демонтажі гаражів. Часто це закінчувалось сутичками із власниками незаконно встановлених металевих споруд. Згодом учасники подій сіли за стіл переговорів, однак питання досі залишається відкритим.

Поділіться.

Залиште відповідь