У 2021 році для КП «Броваритепловодоенергія» місто планує виділити 30 млн грн

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Наступного року комунальне підприємство «Броваритепловодоенергія» має отримати з бюджету Броварів 30 млн грн. Таке рішення сьогодні погодив виконавчий комітет Броварської міської ради, проєкт рішення винесуть на затвердження «бюджетної» сесії 24 грудня.

Гроші мають виділити в межах програми фінансової підтримки комунального підприємства Броварської міської ради «Броваритепловодоенергія» на  2021 рік.

Як зазначено в рішенні виконкому та в проєкті рішення міськради, ці гроші передбачені на:

  • оплату за спожитий природний газ, електричну енергію та забезпечення проведення поточного ремонту теплових, водопровідних і каналізаційних мереж;
  • проведення інвестиційної діяльності, направленої на переоснащення, виробничих потужностей підприємства.

Нещодавно журналістам «Трибуни» новопризначений керівник КП «Броваритепловодоенергія» Григорій Голубовський розповів про значні борги підприємства. Так, до опалювального сезону борги склали понад 60 млн грн. Це лише за електроенергію та спожитий газ. Також повідомив про затримку з виплати зарплати за листопад, що стало причиною відтоку кадрів. Наразі в підприємстві брак 175 спеціалістів.

Учора, під час засідання постійної депутатської комісії з комунальних питань Григорій Голубовський повідомив, що підприємство винне 70 млн грн, зокрема 10 млн грн – Київоблгазу. Водночас за рішеннями суду КП має виплатити 7 млн грн. Зі слів очільника, населення за весь час заборгувало близько 50 млн грн.

Читайте також

  1. Григорій Голубовський очолив КП «Броваритепловодоенергія»
  2. Деталізований розподіл бюджету Броварів на 2021 рік
  3. Щоб вирішити питання очисних споруд, на КП «Броваритепловодоенергія» проведуть аудит. ФОТО, ВІДЕО
Поділіться.

Залиште відповідь