Давайте розберемось, чому в аптечці кожної української родини має обов’язково бути тест на COVID-19? І чому за будь-яких ознак хвороби нам необхідно перевірятись самостійно.
Коронавірус нікуди не зник! Змінилися заголовки новин, у нас зовсім інші проблеми, але коронавірусна інфекція і далі руйнує здоров’я українців.
Кількість мутуючих вірусів COVID-19 тільки зростає, а симптоми хвороби змінюються.
Якщо раніше ознаками коронавірусної інфекції були кашель, висока температура, головний біль, хриплий голос, біль у горлі, задишка тощо, то зараз – просто нежить може бути симптомом того, що у вас COVID-19, який не можна ігнорувати! Позаяк ризик заразити своїх ближніх поважного віку, власних дітей, сусідів чи колег досі залишається високим.
Кількість людей, яким COVID-19 калічить життєво-важливі органи росте щодня. Так, нещодавно, врятовано життя 15-річного хлопця, який після COVID-у потребував трансплантації серця. У лютому 15-річний Максим захворів на коронавірус. Тоді і подумати ніхто не міг, що це призведе до таких наслідків, а єдиним порятунком для підлітка стане пересадка серця.
Ми не знаємо повної статистики про шок, утворення тромбів, міокардити тих, хто перехворів на COVID-19.
Вакцинація та вчасна діагностика – запорука успіху в боротьбі з ковідом. Саме тому експерти радять українцям відповідально ставитися до власного здоров’я, тестуватись самостійно, мати тести на COVID у аптечках та вчасно звертатися до лікарів!
Читайте також :
- Безкоштовний скринінг на рак шийки матки зможуть зробити жінки Броварської громади
- За ігнорування запиту від «податкової» можна отримати штраф у декілька десятків тисяч гривень
- З’явився тест, що вміє відрізняти коронавірус від грипу
- У Броварах працівник ліцею зґвалтував 4-річну дитину. ФОТО. ОНОВЛЕНО
