З’явився тест, що вміє відрізняти коронавірус від грипу

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Швейцарська транснаціональна медична компанія Roche оголосила, що почала виробництво нового швидкого тесту на антиген, за яким можна визначити, яким вірусом інфіковано людину: COVID-19 чи сезонним грипом, адже обидва ці захворювання мають дуже подібні симптоми. Про це повідомляє Урядовий кур’єр із посиланням на пресреліз компанії Roche.

Тест призначено для проведення його медичним працівником, тому в широкому продажу для самотестування його не буде. Він показуватиме результат за 30 хвилин.

«Дуже важливо, щоб лікар міг отримувати оперативну інформацію, інфіковано пацієнта коронавірусом чи грипом, особливо з огляду на те, що чергова хвиля пандемії збігається із сезонним зростанням захворюваності на грип», — заявив генеральний директор Roche Diagnostics Томас Шинекер.

Комбінований швидкий тест на антиген дозволить гарантувати, що медичні працівники вчасно почнуть правильне лікування й ухвалюватимуть відповідні рішення про карантин та інші епідеміологічні заходи.

Тест здатний відрізнити коронавірусну інфекцію від інфекцій вірусів грипу А та В у пацієнтів, чиї симптоми нагадують ці два захворювання. У пресрелізі повідомлено, що цей тест на антиген може виявляти новий варіант коронавірусу Оmicron. Очікують, що нові тест-системи будуть доступні в медичних закладах Європи із січня 2022 року.

 Фото — з сайту inf.lic.org.ua

Читайте також

  1. Мінцифри: коли в Дії з’являться сертифікати про одужання від COVID-19 і ПЛР-тести
  2. Без COVID-сертифікату або негативного тесту: чи мають право висаджувати з громадського транспорту
  3. Тести та самоізоляцію скасовано для тих, хто прибуває з Донбасу та Криму
  4. Чи потрібна третя доза щеплення проти COVID-19
  5. Сімейні лікарі видаватимуть довідки про щеплення
Поділіться.

Залиште відповідь