Сімейні лікарі видаватимуть довідки про щеплення

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Уряд дозволить сімейним лікарям видавати довідки, що засвідчують проходження повного курсу вакцинації від Covid-19. Про це йдеться в постанові уряду №611 від 16 червня, оприлюдненій на Урядовому порталі.

«Вакцинація набирає обертів. Працює понад 50 центрів у всій країни. Зараз вийшли майже на 50 тисяч щеплень щодня», – повідомив Шмигаль на засіданні уряду 16-го червня.

Також закликав місцеву владу нарощувати оберти вакцинації. Зокрема у вихідні та святкові дні. До прикладу, в Києві скасували вакцинацію 19-20 та 26-27 червня.

«Зараз будуть два вихідні дні. І обидва – святкові. Але потрібно вакцинувати багато людей. Тому вихідні або святкові дні не мають бути на заваді. Кількість центрів вакцинації має збільшуватися», – уточнив Шмигаль.

Вакцинація в Броварах

Зазначимо, що у Броварах вже втретє організували масове щеплення місцевого населення.

Протягом суботи та неділі 12 і 13 червня в Броварах на базі легкоатлетичного манежу працював центр масової вакцинації від COVID-19. Щепили всіх охочих китайською вакциною CoronaVac. Тоді вакцинувалося від коронавірусу 1316 осіб.

У Броварах протягом вихідних вакцинувалося від коронавірусу 1316 осіб

15-го червня на 1-му поверсі ради Броварської ОТГ, що на вул. Гагаріна, 15, вакцинували від COVID-19 вакциною Pfizer. Дозу могли отримати чиновники, депутати, комунальники, працівники соцслужб, журналісти та громадські діячі. Як повідомив «Трибуні-Броварів» Ігор Кравцов, цього дня вакциною Pfizer прищепилися 56 осіб.

Наразі у фойє МКЦ «Прометей», що на бульв. Незалежності, 4, розпочав роботу центр масової вакцинації, який три дні щепитиме місцеве населення китайською вакциною CoronaVac.

У броварському «Прометеї» вакцинуватимуть від COVID-19 усіх охочих

Як повідомив журналістам «Трибуни-Броварів» очільник броварської первинної медицини Ігор Кравцов, у Броварах сімейні лікарі вже виписують свідоцтва про повний курс вакцинації.

«Після того, як людина отримала дві дози вакцини, сімейний лікар у загальній базі прищеплених перевірить інформацію та випише довідку про повну вакцинацію», – розповів Ігор Кравцов.

Як повідомив очільник первинної ланки, прищепившись однією дозою вакцин CoronaVac чи Pfizer людина зможе виїхати за кордон.

«Але подорожуючий обов’язково повинен мати за 72 год до вильоту ПЛР-тест, який засвідчить, що людина не хвора. Загалом все залежатиме від країни, куди їде чи летить людина», – відповів Кравцов.

ФОТО – Слово і діло

Читайте також:

  1. У броварському «Прометеї» вакцинуватимуть від COVID-19 усіх охочих

  2. У Броварах протягом вихідних вакцинувалося від коронавірусу 1316 осіб

  3. Вакцинація від коронавірусу вагітних і годуючих жінок: ризики

  4. У Броварській ОТГ з’явилася різна вакцина проти COVID-19. Кого щепитимуть

Поділіться.

Залиште відповідь