У Броварській ОТГ з’явилася різна вакцина проти COVID-19. Кого щепитимуть

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Минулого тижня в Броварській громаді з’явилася довгоочікувана вакцина проти COVID-19. Завезли і Pfizer, і CoronaVac. А AstraZeneca має прибути сьогодні-завтра. Про це під час сьогоднішньої оперативної наради розповів очільник первинної медицини Броварської ОТГ Ігор Кравцов. Кого вже встигли імунізувати, а кого планують – читайте в матеріалі «Трибуни».

Pfizer

Як розповів Ігор Кравцов, минулого тижня вдалося зробити велику роботу щодо вакцинації. Лікарі імунізували Pfizer’ом, велику кількість якого отримали, 714 учителів. Це всі, кого внесли до списків на щеплення. Завершили імунізацію освітян учора. Вакцинація відбувалася організовано.

У Броварській ОТГ досі нема вакцин проти COVID-19

Сьогодні лікарі виїжджають вакцинувати 130 військовослужбовців, які направляються в зону ООС. Також незабаром зроблять щеплення 40-ка працівникам екстреної медичної допомоги, а залишком Pfizer вакцинують співробітників відділу лабораторних досліджень, зазначає Ігор Кравцов. Коли отримають наступну партію – наразі невідомо.

CoronaVac

Також минулого тижня громада отримала 1000 доз китайського CoronaVac’у. Вакцинація розпочалася цієї п’ятниці, розповів головний лікар «первинки». За день медики здійснили 489 щеплень. Зі слів Ігоря Кравцова, відбирають на вакцинацію тих пацієнтів, які записані в «Дії». Таких у громаді нарахували 18 тис. осіб. Але з них підлягають вакцинації саме CoronaVac’ом – 3,8 тис. Водночас перевагу надають тим, кому за 85 років, потім – кому більше 65-ти років.

Броварська ОТГ отримала 1000 доз вакцини CoronaVac. Кого щепитимуть та де

Слід зазначити, що жителів передмістя Києва щовихідних також вакцинують CoronaVac’ом у столичному Міжнародному виставковому центрі на станції метро «Лівобережна». Попри те, що офіційна інформація щодо можливості імунізувати не киян суперечлива, на практиці броварська реєстрація чи укладена декларація з броварським сімейним лікарем не є перешкодою. У цьому переконалися охочі вакцинуватися, зокрема журналіст «Трибуни».

Міжнародний виставковий центр у Києві

Охочі вакцинуватися мають пройти до 4-го павільйону МВЦ, імнунізація відбувається лише у вихідні

Міжнародний виставковий центр у Києві

Процес автоматизований. Після заповнення анкети, інших процедур і введення вакцини, пацієнт має 30 хв пересидіти у спеціальній зоні – на випадок прояву ускладнень

AstraZeneca

Окрім того, сьогодні-завтра броварські лікарі мають отримати велику кількість доз вакцини AstraZeneca, зазначив керівник первинної медицини громади. Однак уся вона призначатиметься для введення II-ої дози вакцинованим раніше. Загалом у Броварській ОТГ таких пацієнтів – 780.

Нагадаємо, раніше до Броварської ОТГ завозили індійську вакцину CoviShield і південнокорейську AstraZeneca-SKBio. Вони виготовлені за рецептом препарату AstraZeneca.

Головне фото – Час-Дій

Читайте також

  1. В Україну прибули 117 тисяч доз вакцини Pfizer. ВІДЕО
  2. Ускладнення серед вакцинованих від коронавірусу українців: кількість та прояви
  3. Українців-заробітчан Польща вакцинуватиме проти коронавірусу на кордоні
Поділіться.

Залиште відповідь