Броварська ОТГ отримала 1000 доз вакцини CoronaVac. Кого щепитимуть та де

Pinterest LinkedIn Tumblr +

3-го червня в Бровари прибуло 1000 доз вакцини CoronaVac китайської фармацевтичної компанії Sinovac. Вже з 4-го червня у двох місцевих амбулаторіях розпочнеться кампанія з вакцинації проти COVID-19 цією вакциною. Про це «Трибуні-Броварів» повідомила заступниця очільника первинної медицини Броварської ОТГ Віра Гребенець.

З її слів, сьогодні до спеціально обладнаних пунктів щеплення в амбулаторії №1 та №2 прибула «тисячна» партія китайської однодозної вакцини, яка призначена для вакцинації таких категорій населення Броварської ОТГ:

 • людей віком старших 65-ти років;
 • працівників освіти;
 • медичних працівників;
 • соціальних працівників;
 • військослужбовців із військової частини, що в Семиполках, які поїдуть на ротацію;
 • працівників Державної служби надзвичайних ситуацій.

Віра Гребенець зазначає, що з 4-го червня в двох броварських амбулаторіях медичні бригади, які пройшли навчання,  вакцинуватимуть людей із вище зазначених категорій з 10:00 до 14:00.

Амбулаторії, де відбуватиметься щеплення вакциною Coronavac:
 • амбулаторія №1 – вул. Олімпійська, 8-Б, тел. (04594) 3-44-20 та (067) 409-03-32;
 • амбулаторія №2 – бульв. Незалежності, 12, тел. (04594) 6-07-22 та (067) 409-05-70.

Також «Трибуні-Броварів» повідомили, що наразі медичні працівники телефонують мешканцям Броварської ОТГ, які зареєструвалися на вакцинацію через додаток «Дія».

«Це дуже кропітка робота, адже серед декількох тисяч мешканців Броварської ОТГ, зареєстрованих через додаток «Дія», багато хто вже вакцинувався іншими вакцинами. Нам потрібно це все зафіксувати», – розповідає Віра Гребенець.

Нагадаємо, що Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) схвалила китайську вакцину CoronaVac для екстреного використання. Цей дозвіл із боку ВООЗ надає країнам та організаціям гарантію, що препарат відповідає міжнародним стандартам безпеки та ефективності.

«Результати перевірки ефективності вакцини продемонстрували, що вона запобігла симптоматичному захворюванню у 51% вакцинованих, важкій формі Covid-19 та госпіталізації у 100% вакцинованих», – йдеться в повідомленні ВООЗ.

Водночас в організації зазначили, що у випробуваннях препарату брала незначна кількість людей віком понад 60 років, тому ефективність для цієї вікової групи в рамках досліджень оцінити не вдалося.

Попри це, ВООЗ все одно рекомендувала щепити нею літніх людей, адже є достатньо інших даних із різних країн, які демонструють, що препарат є ефективним.

ФОТО – 24 канал

Читайте також:

 1. У Броварській ОТГ досі нема вакцин проти COVID-19

 2. В Україну прибули 117 тисяч доз вакцини Pfizer. ВІДЕО

 3. У Броварській ОТГ скінчилися вакцини проти COVID-19. Коли і які завезуть

 4. Броварська ОТГ отримала 800 доз вакцини AstraZeneca. Кого щепитимуть та де

Поділіться.

Залиште відповідь