У Броварській ОТГ досі нема вакцин проти COVID-19

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Найближчим часом у Броварській ОТГ мають сформувати мобільні бригади, які імунізуватимуть вакциною Pfizer. Наразі вони проходять відповідне навчання. Проте броварська громада до цього часу не отримала вакцин проти коронавірусу. І коли надійдуть – невідомо. Про це розповів Ігор Кравцов, керівник первинної ланки медицини Броварської ОТГ.

Нагадаємо, про відсутність вакцин Ігор Кравцов повідомив ще два тижні тому. Лікар також прозвітував, що загалом у громаді щепилися тільки 2 150 громадян. Серед них майже всі – індійським CoviShield’ом, який завезли першим з-поміж інших вакцин ще кілька місяців тому.

Сподіваються на Pfizer

Очільник «первинки» тоді також зазначив, що очікував на надходження вакцини Pfizer у кінці травня. Варто зауважити, що 26 травня в Україну таки прибули 117 тис. доз «родича» Pfizer’а під назвою Comirnaty. Однак, для Броварської громади на сьогодні ситуація не змінилася.

Привезли Pfizer

Прибуття вакцини 26 травня. Фото – Zaxid

Зі слів Ігоря Кравцова, в його відомстві все ж сподіваються на відновлення вакцинації населення в Броварській ОТГ найближчим часом. У п’ятницю та сьогодні були сформовані 5 мобільних бригад, які проходять навчання. Після видачі сертифікатів – зможуть вакцинувати Pfizer’ом.

Однак, коли надійде вакцина для Броварської ОТГ, наразі не повідомляють. Броварська «первинка» чекає відповіді від обласного департаменту охорони здоров’я.

Ігор Кравцов також звернув увагу, що вакцинація Pfizer’ом заборонена в пунктах щеплень. У Броварах такі були створені в амбулаторіях міста. Тож, імовірно, потрібно буде створювати спеціальні місця для вакцинації, обладнані відповідними холодильниками.

Чи можна вакцинуватися в Києві

Слід зазначити, що цієї суботи в Києві, а також у Львові, почали роботу пункти масової вакцинації населення. Вони працюватимуть щовихідних. Імунізацію проводять китайським CoronaVac’ом.

У столиці пункт щеплення організований у Міжнародному виставковому центрі, що біля станції метро «Лівобережна». Головною умовою для здійснення там вакцинації називають наявність реєстрації на щеплення в додатку «Дія». Водночас інших деталей організатори не уточнили.

черга

На вакцинацію в Києві утворилися величезні черги. Фото – Громадське радіо

Свідчення учасників вакцинації в Києві та ЗМІ, що висвітлювали подію, різняться. У деяких випадках повідомляють про те, що вакцинують лише зареєстрованих у столиці або, навіть, тільки киян із лівого берега Дніпра. В інших – що вакцинують усіх, головне мати при собі паспорт.

Головне фото – Bic

Читайте також

  1. Ускладнення серед вакцинованих від коронавірусу українців: кількість та прояви
  2. Українців-заробітчан Польща вакцинуватиме проти коронавірусу на кордоні

  3. Вакцини, щеплення якими гарантують COVID-сертифікат

Поділіться.

Залиште відповідь