У Броварах протягом вихідних вакцинувалося від коронавірусу 1316 осіб

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Протягом суботи та неділі 12 і 13 червня в Броварах на базі легкоатлетичного манежу працював центр масової вакцинації від COVID-19. Щепили всіх охочих китайською вакциною CoronaVac.

Це один із 3 пунктів, що розгорнули свою роботу цими вихідними на Київщині (два – в Білій Церкві та один – у Броварах).

Для того, щоб провакцинуватися, не потрібно було попередньо реєструватися через застосунок «Дія» чи в сімейного лікаря, варто було лише взяти паспорт та ідентифікаційний код і прийти на вул. Гагаріна, 30. Там, власне, легкоатлетичний манеж обладнали за всіма стандартами для вакцинації.

Вакцинація в легкоатлетичному

Вакцинація в легкоатлетичному

Охочих щепили першою дозою вакцини CoronaVac китайського виробника. Напередодні Бровари отримали 4 000 доз. Одна з семи бригад прибула з Броварського району зі своїми вакцинами – 600 доз, тож загалом було в наявності 4 600 доз CoronaVac.

Весь процес вакцинування було поділено на кілька етапів: після вимірювання температури та реєстрації, людей запрошували підписати згоду на щеплення, потім потрібно було пройти на обстеження до лікаря та безпосередньо на саму імунізацію. Останній етап – перебування в зоні спостереження 30 хв на випадок ускладнень після ін’єкції.

(Натисніть задля збільшення)

(Натисніть задля збільшення)

(Натисніть задля збільшення)

За словами органазаторки волонтерської роботи – начальниці відділу сім’ї та молоді  Аліни Ярмоленко, у центрі масової вакцинації задіяли понад 80 волонтерів – працівників міськвиконкому. Безпосередньо щеплення здійснювали 7 вакцинальних бригад, які попередньо пройшли навчання. Лише з центру первинної медицини було залучено 20 працівників. У кожній із кабінок працювали лікар та медсестра.

(Натисніть задля збільшення)

На щастя, за два дні щеплення жодних непередбачуваних ситуацій та негативних реакцій не трапилося, каже Аліна Ярмоленко. За словами самих осіб, які прищепилися, увесь процес відбувався організовано та швидко, загалом у межах однієї години. Порядок у центрі масової вакцинації забезпечували правоохоронці та працівники «Комкону».

Лише за дві години роботи центру вакцинації 12 червня прищепилася 151 особа. Протягом першого дня щеплення отримали 637 осіб.

За дві години наступного дня провакцинувалося 110 осіб, а на 20 год кількість вакцинованих склала 679 осіб. Загалом за два дні прищепилося 1 316 осіб. Дані всіх щеплених внесли до єдиної медичної бази.

За словами Аліни Ярмоленко, переважна більшість вакцинованих – люди 30-40 років.

Зазначимо, що протягом 12-13 червня в 15 областях України та в місті Києві працювало понад 50 центрів масової вакцинації проти COVID-19. У них щеплювали громадян, які записалися до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку, через сайт «Дія», через контакт-центр МОЗ та всіх охочих.

Фото – авторки

Читайте також

  1. Вакцини, щеплення якими гарантують COVID-сертифікат
  2. Щеплення проти COVID-19 можна отримати в двох амбулаторіях Броварів
  3. COVID-19: хто відповідатиме за негативні наслідки від щеплення?
  4. Ускладнення серед вакцинованих від коронавірусу українців: кількість та прояви
  5. Українців-заробітчан Польща вакцинуватиме проти коронавірусу на кордоні
  6. У Броварській ОТГ з’явилася різна вакцина проти COVID-19. Кого щепитимуть
Поділіться.

Залиште відповідь