У Баришівській громаді відновлять зруйнований міст, у Березанській ОТГ збудують завод із виготовлення скла – підсумки візиту голови КОВА Кулеби

Pinterest LinkedIn Tumblr +

25-го червня керівництво Київської обласної військової адміністрації та двох районних ВА (Броварської та Бориспільської) відвідали кілька об’єктів інфраструктури Броварщини, які були зруйновані через російську агресію та які зараз перебувають у процесі відновлення. Про це йдеться в повідомленні очільника Броварської районної військової адміністрації Павла Проскочила.

Міст

Одним із об’єктів для візиту високопосадовців був зруйнований міст через річку Трубіж на трасі М-03 Київ-Харків, що розташований біля села Борщів Баришівської громади.

«Спільно з начальником ремонтно-відновлювальних робіт на об’єкті були обговорені питання відновлення мосту, терміни та проблематику роботи. Олексій Кулеба пообіцяв зі свого боку максимальне сприяння у відновленні цього об’єкту інфраструктури», – зазначив Павло Проскочило.

Село Перемога

Разом із головою Баришівської громади керівники Київської обласної та Броварської районної військової адміністрацій відвідали село Перемога (Баришівська ОТГ).

«Обговорили ряд поточних питань: відновлення житла для осіб, які втратили свої оселі, потреби вимушено переміщених осіб, підготовку до опалювального сезону та початок нового навчального року», – повідомив очільник КОВА Олексій Кулеба.

Під час робочої зустрічі представники місцевої влади розповіли про хід відновлювальних робіт інфраструктури громади, зокрема, комунікацій. Водночас, Олександр Вареніченко звернув увагу на питання ремонту важливих доріг у громаді, якими багато доводиться їздити службам підвищеної безпеки — ДСНС, «швидкій» чи «екстреній» допомозі.

В той же час Олексій Кулеба закликав представників місцевої влади донести громаді реалії: попри те, що на Київщині не ведеться активних бойових дій, зараз першочергові завдання — кошти бюджету направляти на оплату праці військовим ЗСУ, державним службовцям та на виплату пенсій.

Загалом під час бойових дій у Баришівській громаді загинули 18 осіб. Зараз місцева влада планує провести виплати сім’ям постраждалих.

«Розуміємо, що повноцінно відновити мирне життя, поки в країні триває війна, неможливо. Проте спільно з місцевою владою докладаємо зусиль для того, щоб громада відроджувалась», – зазначив Кулеба.

Завод

Також у рамках робочого візиту Олексій Кулеба, спільно з Павлом Проскочилом, відвідали Березанську громаду, де ознайомилися з ідеєю будівництва заводу з виготовлення скла. На місці також був присутній голова Березанської ОТГ.

На сьогодні між місцевою владою та представниками бізнесу є згода про надання в оренду земельної ділянки, на якій будуватиметься завод.
Як розповів керівник майбутнього підприємства, будівництво планувалося вже в цьому році. Передбачалося завезення на територію початкового обладнання, а на рівні області йшлося про надання субвенції для ремонту дороги від вокзальної площі до об’єкта. Однак широкомасштабна агресія російської федерації зруйнувала всі плани.

Завершилася робоча зустріч домовленістю, що питання відновлення інфраструктури Броварщини вирішуватимуться у взаємній співпраці.

ФОТО – Павло Проскочило, Олексій Кулеба

Читайте також:

  1. У Броварській громаді обстежили 14 пошкоджених ворожими обстрілами об’єктів
  2. До 30 тисяч євро: українці, які постраждали від російської агресії, зможуть отримати компенсацію
  3. Військовим Броварського району на фронт доставили все необхідне – Броварська РВА
  4. На Київщині безкоштовно зводять будинки для постраждалих, які втратили все своє майно. ВІДЕО
Поділіться.

Залиште відповідь