У Богданівці відкрили багатофункціональний спортивний майданчик. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У суботу, 3-го жовтня, в с. Богданівка офіційно запрацював спортивний мультифункціональний майданчик. Про це повідомляють на офіційному сайті управління фізичної культури і спорту КОДА.

Об’єкт розміром 42х22 м із гумовим покриттям призначений для ігрових видів спорту. Біля майданчика побудували два тренажери – мультифітнесстанцію та тренажер для людей із обмеженими фізичними можливостями.

На урочистому відкритті крім представників Броварської РДА, делегатів від місцевого самоврядування та місцевої громади був Сергій Тимофєєв – начальник управління молоді та спорту КОДА.

Відкриття спортивного майданчика в Богданівці

«На будівництво мультифункціонального майданчика в Богданівці було надано субвенцію з державного бюджету в розмірі 993 001,29 гривні. А також об’єкт зводився коштом місцевого бюджету та коштом субвенції на соціально – економічний розвиток, – поділився подробицями створення майданчика під час церемонії відкриття Сергій Тимофєєв. – Загалом цьогоріч в області на виконання постанови Кабінету міністрів України щодо надання субвенції на будівництво спортивних об’єктів заплановано шість аналогічних майданчиків, п’ять із яких уже офіційно відкрито».

За яким графіком функціонуватимуть відкриті споруди залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні, адже адаптивний карантин подовжено до 1 листопада. Відзначимо, що на майданчиках тренуватимуть своє тіло і дух як вихованці навчальних закладів, так і дорослі мешканці громади.

Відкриття спортивного майданчика в Богданівці

Відразу після промов високопосадовців гості, а це були здебільшого діти, випробували свої сили та вміння кидати «триочкові» в баскетбольний кошик. Право першого розіграшу м’яча на новому ігровому майданчику надали Сергію Тимофєєву.

Фото – управління фізичної культури і спорту КОДА

Читайте також:

  1. У Броварах відкрився спортивний майданчик на вул. Київській. Відео

  2. У Калинівці відкрився перший мультифункціональний майданчик

  3. У парку «Перемога» доламали інклюзивний майданчик для дітей. ФОТО

  4. Виконком обмежив доступ на футбольне поле на вул. Симона Петлюри, 13

Поділіться.

Залиште відповідь