У Броварах поліція оштрафувала «Епіцентр» за торгівлю забороненими предметами

Pinterest LinkedIn Tumblr +
4 квітня правоохоронці склали адміністративний протокол у порядку статті 44-3 КУпАП на виконувача обов’язків директора гіпермаркету «Епіцентр» за торгівлю забороненими предметами. Інформацію про це оприлюднено на офіційній сторінці Броварського відділу поліції у Фейсбуці.
Як зазначено у повідомленні, «у той час, коли Уряд країни заборонив торгівлю магазинам, супермаркетам задля збереження здоров’я та життя громадян, задля особистої безпеки нас із вами, задля майбутнього наших дітей, такі потужні гіпермаркети, як «Епіцентр», продовжують торгувати забороненими предметами».
Правоохоронці зазначають, що в той час, коли сім’ї мали єдиний прибуток із маленького магазинчика і зараз живуть без доходу взагалі, коли власник маленької пекарні безкоштовно передає пенсіонерам хлібину, бо розуміє ситуацію в країні, то «величезні гіпермаркети з величезним доходом навіть не мали наміру припиняти свою діяльність».
Тож 4 квітня броварські правоохоронці склали адміністративний протокол на виконуючого обов’язки директора гіпермаркету за торгівлю забороненими предметами у порядку статті 44-3 КУпАП.
карантин
карантин1
карантин2
Правоохоронці вказують, що нехтуючи законом, гіпермаркет продовжує наражати на небезпеку громадян попри адміністративну відповідальність та штраф від 17000 до 34000 гривень.
У Броварському відділі поліції підкреслюють, що діють одні правила на всіх, тож усі громадяни перед законодавством рівні, і закликають людей берегти себе та бути свідомими.
Поділіться.

Залиште відповідь