У Броварах «UNO», «У лісі», «Берегиня», у Зазим’ї – «Резіденс бар» порушили карантин – поліція

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Правоохоронці задокументували чотири випадки порушення правил карантину закладами, які попри заборону, приймали відвідувачів після 23-ї години, повідомляють у Броварському відділі поліції.

Протягом минулого тижня правоохоронці проводили профілактичні заходи, націлені на запобігання порушення правил карантину. Під час рейдів поліціянти виявили та задокументували чотири випадки порушення правил карантину розважальними закладами, які приймали відвідувачів після 23.00. Як повідомили журналістам «Трибуни», у Броварах це кафе «У лісі», «Берегиня», «UNO» та в Зазим’ї «Резіденс бар».

Правоохоронці склали протоколи за ст. 44-3 кодексу України про адміністративне правопорушення.

карантинні обмеження

карантинні обмеженняДля прийняття рішення адмінматеріали направлені до суду.

Профілактичні заходи тривають.
Правоохоронці закликають громадян дотримуватися правил карантину, а в разі виявлення фактів порушення обмежень – повідомляти на спецлінію 102.
Як інформують у відділі поліції, з початку карантинних заходів у Броварському районі поліцейські склали 79 протоколів за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративне правопорушення.
Порушення карантинних обмежень тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 до 34 тис. грн), на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Фото – зі  сторінки Броварського відділу поліції

Читайте також:

  1. Карантинні обмеження Кабміну – неконституційні й незаконні, – правозахисники
  2. Жорсткіші карантинні обмеження: відповіді на 16 найпоширеніших запитань
Поділіться.

Залиште відповідь