У Броварах, Великій Димерці, Требухові та Калиті – нові випадки COVID-19

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Станом на сьогоднішній ранок у Броварах зафіксовано загалом 13 випадків захворювання коронавірусною інфекцією. Число заражень COVID-19 у районі зросло до 12-ти. Протягом минулої доби першого хворого встановили у Великій Димерці. А в Требухові – вже 4 недужих, всі з однієї родини. Про це йдеться в офіційних джерелах.

Як зазначає Київська обласна державна адмінстрація, станом на 10:00 18 квітня загалом на Київщині підтвердили 280 випадків. Найбільше – на Обухівщині (45) та в Києво-Святошинському районі (86).

У Броварському районі вже 12 випадків (+5 за добу):

За інформацією директорки первинної медицини в селищі Калита Тетяни Кудрявцевої, останній випадок захворювання в смт виявили в медичного працівника. Однак – не з КНП ЦПМСД Калитянської селищної ради. Наразі він перебуває на самоізоляції вдома.

Слід зазначити, що в сьогоднішній статистиці на сайті Київської обласної державної адміністрації вказано першу смерть на Броварщині – в Требухові. У попередніх зведеннях загиблі від коронавірусу в Броварах і районі не фігурували, не повідомляли про них і інші офіційні джерела. Водночас, за інформацією КОДА, за останню добу нових смертей на Київщині не було.

Ймовірну помилковість даних КОДА підтвердив очільник Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Валентин Багнюк. Він зазначив, що у Требухові всі 4 випадки – в одній родині. Хворіють двоє дорослих і двоє дітей. Причому, враховуючи стан заражених, їх навіть не шпиталізували до лікарні.

За інформацією Київської обласної державної адміністрації, у Броварах на цей час 13 підтверджених захворювань. За останню добу додалось двоє, а за передостанню – один.

Зазначимо, як і раніше, статистика від міського голови Ігоря Сапожка трохи відрізняється від статистики КОДА. За його даними, станом на цю ніч у Броварському районі – 13 випадків. Протягом останніх днів Ігор Сапожко вказував на один більше випадок у Требухові, ніж зазначала КОДА.

За інформацією міського голови, як і раніше, в Броварах лише одна людина одужала – 21-річна дівчина. Відповідно до статистики КОДА, в області загалом подолали хворобу 16 людей.

Читайте також:

  1. Хворий на COVID-19 дільничний інспектор лікується вдома, – Олег Петренко
  2. У Броварах паски святитимуть лише онлайн. ПОСИЛАННЯ
  3. Поминальні дні в Броварах перенесли на 6 червня
  4. Чому COVID-19 перший, але не останній – наукове пояснення
  5. Добірка гарних новин про коронавірус
Поділіться.

Залиште відповідь