У Броварах з’явиться новий провулок та затвердять «старі» назви вулиць

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Проект рішення «Про створення та найменування провулку в м.Бровари» винесено на розгляд сесії БМР, яка має відбутись 9 листопада 2017 року. Базується проект на проведеному у квітні-липні громадського обговорення та на рішенні Комісії з питань найменування та пам’ятних знаків (протокол №6 від 03.10 2017 року).

Тож, у разі позитивного голосування на сесії раніше безіменний проїзд від вул. Київської до вул. В.Чорновола на території ІV житлового району буде названий на честь Івана Сокура*.

Крім того, з метою узагальнення назв, а також формування єдиного переліку назв топонімічних об’єктів депутатам пропонується на затвердження перелік з 284 об’єктів. Серед них: одна площа, один майдан, один об’єкт з назвою «дорога», один бульвар та 41 провулок.

Затверджений перелік забезпечить єдиний порядок написання назв та внесення достовірної та актуальної інформації до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Обидва проекти рішень буди одноголосно підтримані депутатами земельної та гуманітарної комісій для розгляду на сесії Броварської міської ради.

*Іван Павлович Сокур, професійна діяльність в БЦРЛ: у 1970 році зарахований на посаду хірурга Броварської центральної районної лікарні, у 1974 році призначений завідуючим травматологічного відділення, а з 1982 року – її головним лікарем. На посаді головного лікаря Броварської районної лікарні працював до виходу на пенсію у 2008 році. У 1992 році йому було присвоєно звання “Заслужений лікар України”, у 1997 році нагороджений орденом “За заслуги 3 ступеня”. З 2001року — Почесний громадянин міста Бровари. Помер у 2009 році.

Поділіться.

Залиште відповідь