У Броварах 1-го вересня у стані сп’яніння зафіксовано близько 10-ти неповнолітніх: алкоголь для них купують дорослі?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Із початку навчального року в броварську лікарню госпіталізовано 14 дітей у стані алкогольного сп’яніння. Лише 1 вересня рейдова бригада зафіксувала близько 10-ти таких неповнолітніх, складено 7 протоколів.  Під час робочої наради за участі підприємців, правоохоронців, профільних відділів та служб, окремих депутатів, працівникам торгівлі нагадали про відповідальність та покарання за продаж цигарок та алкоголю дітям. Проте підприємці зазначили, що алкоголь для них купують дорослі та вказали на недосконалість законодавчої бази, яка б карала за це.

У перший день осені – 1 вересня, ювенальні полісмени Броварського районного управління поліції з працівниками служби у справах дітей міської ради, освітянами, фахівцями центру соціальних служб та депутатами провели спільний профілактичний рейд парковими зонами.

Профілактичний рейд, фото - поліція

За словами члена профілактичного рейду депутата міськради Сергія Батюка, 1-го вересня вони зафіксували двох неповнолітніх дівчат зовсім «нєвмєняємих». Одну з дівчат відправили до лікарні.

За результатами відпрацювання працівники поліції склали 7 адміністративних протоколів за:

  • ст. 178 (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді) Кодексу України про адміністративні правопорушення;
  • ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Профілактичний рейд, фото - поліція

У стінах «білого» будинку

2-го вересня міський голова Ігор Сапожко зустрівся на робочій нараді з підприємцями, що торгують алкоголем, правоохоронцями, керівниками профільних відділів, служб, старостами сіл Требухів і Княжичі, окремими депутатами, щоб наголосити на проблемі продажу спиртних напоїв неповнолітнім.

За словами міського голови, із початку року в броварську лікарню госпіталізовано 14 дітей у стані алкогольного отруєння. За його словами, у День Незалежності броварські правоохоронці зафіксували в парку «Перемога» близько 70 дітей, частина з яких була в стані сп’яніння. Їх батьків викликали в поліцію.

Під час наради присутнім продемонстрували фотографії та відео дітей у стані алкогольного сп’яніння, зняті під час профілактичного рейду.

Кожен охочий міг надати свою пропозицію, як зробити, щоб у броварській громаді не було такого ганебного явища. Проте виступали переважно підприємці, які повідомили, що алкоголь купують для дітей дорослі. Говорили про недосконалість законодавчої бази, яка б карала за купівлю алкоголю для неповнолітніх.

Міський голова повідомив про те, що рейдова бригада працюватиме постійно. Цікаво, чому до цього часу вона не працювала на постійній основі?

Продають підприємці чи ні алкоголь і для кого, можна відслідковувати за відеокамерами, які є в частини підприємців – запропонував один із підприємців Авксентій Гранат. У кого немає – зобов’язати поставити.

Говорили і про долучення громадських формувань до патрулювання міста. Проте, як зазначив міський голова, більшість громадських формувань «нормальної ефективної роботи не проводять».

На заході також наголосили про збільшення кількості профілактичних рейдів із метою контролю за ситуацією та своєчасного виявлення дітей, які вчиняють правопорушення.

Завершилася нарада тим, що підприємцям вкотре нагадали про відповідальність та покарання за продаж цигарок та алкоголю неповнолітнім.

ФОТО –  Броварське районне управління поліції

Читайте також:

  1. Смертельна звичка, що вбиває мільйони. Боротьба з тютюнопалінням стає в один ряд з інтересами нацбезпеки

  2. Обмеження для дітей віком до 16 років на території броварської громади продовжено

  3. Два факти продажу алкоголю неповнолітнім виявили броварські правоохоронці під час рейду

  4. У Требухові продавали неповнолітнім алкоголь, а в Броварах та Гоголеві – молодь розпивала і курила в громадських місцях

  5. У Броварах нетверезий неповнолітній «влетів» у Шевроле. Загинув чоловік. ФОТО. ВІДЕО

Поділіться.

Залиште відповідь