У Броварах біля озера в парку Приозерний зникла жінка. Працюють водолази

Pinterest LinkedIn Tumblr +

4-го липня в Броварах в парку Приозерний у районі озера «Біле» зникла 39-річна жінка. Знайомі безвісти зниклої не виключають, що вона потонула в парковій водоймі. Про це «Трибуні-Броварів» повідомили в Броварському районному управлінні ГУ ДСНС України.

Рятувальники отримали повідомлення про зникнення жінки біля водойми о 20:56.

Уже за 10 хвилин бригада CAPM 21-ДПРЧ у складі трьох осіб прибула на місце виклику та розпочала розвідку озера в парку Приозерний та його прибережної зони.

Пошуки тривали до 22:30, але результатів вони не дали.

Як повідомила «Трибуні-Броварів» провідна інспекторка відділу запобігання НС Броварського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області Інна Олійник, броварські ДСНСники, шукати зниклу жінку рятувальники продовжують сьогодні, 5-го липня. Для допомоги в пошуці безвісти зниклої також залучать водолазну службу з Переяславщини.

(Натиснути на фото для збільшення)

ОНОВЛЕНО: як повідомили «Трибуні-Броварів» броварські рятувальники, ними було виявлено тіло жінки в озері «Біле» близько 14:00.

Нагадаємо, що ввечері 3-го липня неподалік Зазим’я в річці Десна потонув 61-річний киянин. Станом на 08:00 5-го липня тіла чоловіка досі не виявили. Пошуки тривають.

ФОТО – Андрій Захарченко, Інна Олійник

Читайте також:

  1. Біля Зазим’я в Десні втопився киянин. Тривають пошуки тіла

  2. У Києві та на Броварщині пляжний сезон поки що не розпочинатимуть

  3. У Требухові в озері виловили тіло 54-річної жінки

  4. У Десні неподалік садового товариства «Зазим’я» втопилося два чоловіки

Поділіться.

Залиште відповідь