У Десні неподалік садового товариства «Зазим’я» втопилося два чоловіки

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Протягом 15-16 липня поблизу садового товариства «Зазим’я» втопилося два чоловіки – 83-ох та 74-ох років. Про це «Трибуні-Броварів» повідомили в Броварському районному управлінні ГУ ДСНС України.

15-го липня поблизу садового товариства «Зазим’я» утопився  83-річний  киянин. Як зазначають у своєму звіті рятувальники, близько 18:10 він пішов на річку Десна купатися і не повернувся. Тіло зниклого чоловіка виловили працівники Рожнянської рятувальної станції наступного дня близько 12 год і відразу повідомили правоохоронців.

Наступного дня фактично на цьому ж місці – поблизу садового товариства «Зазим’я», втопився 74-річний чоловік. Повідомлення про потопельника рятувальники отримали 16 липня близько 16:30. Уже через пів години ДСНСники на моторному човні розпочали пошуки тіла. Шукали вздовж берега Десни до того часу, поки було світло. Позаяк зниклого так і знайшли, пошуки перенесли на наступний день. Рятувальники виловили тіло чоловіка 17 липня близько 10:20.

Як зазначається у звіті ДСНиків, 16 липня, орієнтовно в час повідомлення про потопельника, невідомий врятував 10-річного хлопчика: в дитини те ж прізвище, що і в загиблого у воді літнього чоловіка. Ймовірно, удалося врятувати його внука.

Нагадаємо, ввечері 15 липня в озері парку «Перемога» (м. Бровари) втопилася нетвереза молода жінка. Двоє чоловіків намагалися її врятувати, але витягли її на берег уже без свідомості.

В озері парку «Перемога» втопилася молода жінка

У травні в Требухові нетверезий 62-річний чоловік упав у власний ставок і втопився.

19 червня  водолази виловили в озері, що неподалік залізничної станції «Ялинка», тіло 52-річного броварчанина.

12 липня, в Десні біля Пухівки утопився 15-річний підліток. Його тіло виявили 14 липня мешканці Зазим’я.

Головне фото – надане рятувальниками

Читайте також

  1. У Десні в Пухівці потонув підліток. ФОТО
  2. Знайшли тіло підлітка, що потонув у Десні біля пляжу в Пухівці

  3. На озері біля «Ялинки» рятувальники виловили тіло потопельника. ФОТО
  4. Як зрозуміти, що людина тоне, врятувати її та не потонути самому

Поділіться.

Залиште відповідь