У Броварах ялинки і сосни продаватимуть у 4-х визначених місцях

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Між 5-ма переможцями конкурсу на продаж новорічних деревець у Броварах, розподілили 23 місця (об’єкти). Вони розмістяться в 4 локаціях міста. Результати проведеного конкурсу затвердив виконавчий комітет Броварської міської ради 7 грудня.

Порівняно з попереднім роком, придбати новорічне деревце можна буде на 4 локаціях (проти 5-ти) і 23 місцях (проти минулорічних 18-ти). Площа кожного об’єкта буде 24 кв.м.

Цього року всі локації розмістяться фактично в центрі міста. Продажу ялинок і сосен цього року не буде на Зеленому папузі, в Лісовому кварталі та в районі Купави.

Найбільше точок продажу облаштують біля ринку «Господар» уздовж паркану парку «Перемога» – 15 (минулого року було 8). Іще 5 (було 4) – в районі будинку на вул. Короленка, 56-А та біля бювету.

Що стосується переможців, то їх перелік у цьому році скоротився і обмежився п’ятьма (проти минулорічних 6-ти).

Найбільше місць під торгові об’єкти виграло ФОП «Фесик О.М.» – 14.  ФОП «Опалько Т.В» торгуватиме на 5-ти об’єктах, ФОП «Оганов І.В» – на двох, і по одному місцю вибороли ФОП «Запорожець Н.В.» та ФОП «Онбінський Ю.О.».

На вул. Героїв Небесної Сотні – від ринку вздовж огорожі парку «Перемога», буде встановлено 15 об’єктів.

  • На 3 об’єктах торгуватиме ФОП «Опалько Т.В». Тарас Опалько запропонував за 15 днів оренди місць 8 250 грн, 7 850 грн і 7 700 грн.
  • На 2 об’єктах торгуватиме ФОП «Оганов І.В», який запропонував ціну за місця 7 750 грн і 7 750 грн.
  • На 10 об’єктах торгуватиме ФОП «Фесик О.М.», який запропонував ціну за два місця по 12 500 грн і за 8 місць – по 10 500 грн.

На вул.Короленка – в районі будинку №56-А та бювету, буде встановлено 5 об’єктів.

  • На одному торговому місці розміститься ФОП «Запорожець Н.В.», який запропонував 10 200 грн.
  • На 4-х місцях торгуватиме ФОП «Фесик О.М.», який погодився заплатити за місця 12 500 грн, 13 000 грн, 14 000 грн і 16 000 грн.

На вул. Петлюри Симона – в районі будинків №13-А – 15, облаштують одне торгове місце для реалізації ялинок і сосен. Торгуватиме там ФОП «Опалько Т.В.», який запропонував за це місце найбільшу суму – 7 700 грн.

На бульв. Незалежності – в районі будинків №8 – 10, розташується 2 об’єкти. Право продавати новорічні дерева отримав ФОП «Опалько Т.В.», який запропонував за оренду торгового місця 10 250 грн, і ФОП «Онбінський Ю.О.», який запропонував 16 100 грн.

Усі переможці протягом 5 днів із моменту ухвалення рішення, мають укласти з КП «Бровари-Благоустрій» відповідний договір на оренду земельної ділянки, а під час продажу – дотримуватись карантинних вимог.

Читайте також

  1. Де в Броварах продаватимуть новорічні ялинки. АДРЕСИ
  2. «Ялинковий провал»: у Броварах сотні не реалізованих новорічних дерев залишилися «під парканом»
  3. Ялинкові баталії або «Офіційники» проти нелегалів
  4. За право продавати ялинки в Броварах розгорнулась справжня боротьба
  5. Жива чи штучна: де і за скільки можна придбати ялинку в Броварах
Поділіться.

Залиште відповідь