У Броварах міський маршрут №4 відновить свою роботу зі змінами в русі

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Міський маршрут №4 у Броварах усе ж планують запустити, але дещо змінити – подовжити: кінцевою зупинкою буде військове містечко, що розташоване за Торгмашем через Об’їзну. У цьому є нагальна необхідність. Виконком 15 лютого вніс зміни в рух міського маршруту №4.

Виконком 15 лютого вніс зміни в додаток до свого ж рішення від 14 липня 2020 року «Про перелік (мережу) міських автобусних маршрутів загального користування в м. Бровари». А саме, виклав маршрут № 4 в новій редакції:

Об’їзна  – вул. Броварської сотні – вул. Олімпійська – вул. Москаленка – вул. Онікієнка – вул. Гагаріна – бульв. Незалежності – вул. Короленка – вул. Київська  – вул. Шевченка  –  Поліклініка;

Натисніть на схему для збільшення

Зворотній напрямок: Поліклініка – вул. Шевченка – вул. Київська –      вул. Короленка – бульв. Незалежності – вул. Гагаріна – вул. Онікієнка Олега – вул. Москаленка Сергія – вул. Олімпійська – вул. Броварської сотні – Об’їзна.

Нагадаємо, у  2020 році в Броварах двічі оголошували конкурс на перевезення пасажирів на нових  міських маршрутах №№4 та 7. Маршрут №4 мав поєднати броварську поліклініку, вокзал і новий цвинтар на Торгмаші, №7 – Зеленого папугу з Масивом і Промвузлом.

7-ий і 4-ий: у Броварах планують запустити нові маршрутки. СХЕМА

Автобуси на нових маршрутах №№ 4 і 7 працювали в тестовому режимі з 1 до 8 червня 2020 р.  Маршрут №4 тестувало ТОВ АТП «13209», яке обслуговує в Броварах приміські маршрути №404 та 403-А та кілька міжобласних маршрутів.  Маршрут №7 тестувало ТОВ «ТК «Автосоюз». Однак конкурс тоді так і не відбувся, адже жоден перевізник участі не взяв.

Нові міські маршрути №4 та 7 у Броварах так і не запустили

Із третьої спроби перевізником на маршруті №4 було визначено ТОВ АТП «13209». У кінці листопада 2020 року виконком Броварської міської ради вніс зміни до схеми руху нового маршруту № 4, проте перевізник проігнорував зміни  і рухався не за затвердженим графіком.

Самовільною зміною схеми руху маршруту були невдоволені інші броварські перевізники, маршрути яких, а саме №3 та №5, дещо накладалися на маршрут №4. Згодом «четвірка» припинила курсувати, хоча місцеві мешканці відзначали її затребуваність.

Нині в Броварах усе ж налаштовані запустити цей маршрут, адже в зв’язку із ситуацією можливого вторгнення Росії, постала необхідність налагодити сполучення з військовим містечком, що за Торгмашем через Об’їзну. Відтак автобус курсуватиме не вул. Володимира Великого, як планувалося, а Олімпійською з кінцевою зупинкою не біля кладовища, що на Онікієнка, а біля військового містечка.

Як повідомила журналістам «Трибуни» начальниця УБЖКГІТ Світлана Решетова, управління звернулося із листом до ТОВ АТП «13209», де повідомило про розірвання договору через недотримання його умов. За словами начальниці управління, перевізник погодився маршрут відновити.

ФОТО – Валерій Корж

Читайте також

  1. Нові маршрути №№ 4 і 7 запрацюють уже за кілька днів, – Сапожко
  2. Друга спроба: на маршрути №№4 та 7 шукають
  3. Конкурс: на маршрути №№4 та 7 шукають перевізників
  4. Броварський автобус №4 курсує не затвердженим маршрутом? СХЕМА РУХУ
Поділіться.

Залиште відповідь