У Броварах на вул. С. Петлюри з вікна 9 поверху випав молодий чоловік. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Трагедія трапилася сьогодні, 21 листопада, близько 10 год на вул. Симона Петлюри, 17.

Костянтину було 23 роки. Два тижні тому разом зі своїм другом Дмитром він приїхав із Миколаєва в Київ працювати в одній із організацій, що займається будівництвом доріг і автострад. Нещодавно в столиці фірма «закрила» об’єкт будівництва і мала переїхати на інший.

«Мене попросив товариш із фірми, де я працюю, щоб я на тиждень приютив Діму і Костю, поки виїдуть на об’єкт і знайдуть їм житло. Тиждень тому хлопці сюди заселилися. Я в цій квартирі не живу, а в квартирі в сусідньому під’їзді», – розповів журналістам «Трибуни» власник квартири.

Власник квартири

У цій кімнаті хлопці спали

Випав із вікна на вул. С. Петлюри, 17

На кухні

Учора ввечері Костянтин і Дмитро сиділи на кухні і вживали алкоголь. «Костя зі своєю дівчиною поскандалив, – розповідає Дмитро.   Вони зустрічалися, а потім вона відмовилася». За словами молодого чоловіка, після того, як випили, він пішов спати, а Костя сидів на кухні сам, переживав, плакав, а о 6 год  розбудив товариша і вони знову випили.

Дмитро

«Я його зняв перший раз, коли він заліз на підвіконня. Це було десь о 7-й ранку. Потім я пішов спать», – розповідає молодий чоловік.

За його словами, коли через деякий час зайшов на кухню, то Костя знову стояв на підвіконні перед розчиненим вікном.

Дмитро, від якого тхне спиртним, показує фото покійного Костянтина, що стоїть у кухні на підвіконні. Це фото він і надіслав Костиній дівчині.

За словами Дмитра, Костя лише хотів «налякати» свою дівчину, щоб вона від нього не відмовлялася, але не втримався на підвіконні і випав.

Проте хлопець також повідомив, що перед тим як випасти, Костя дещо сказав: «Останні слова, які він крикнув: «Я вас усіх люблю, пробачте мене, будь ласка. І відпустив руки. Я нічого не міг зробить».

За словами очевидців «швидка», що приїхала за 5 хв, лише константувала смерть людини, що була миттєвою.

Каріна – дівчина покійного Кості, каже, що близько 9:41 отримала відео від Дмитра, де Костя стоїть на підвіконні. Вона не знала, що в той момент його вже не стало.  «Він мене вчора образив і я йому спересердя сказала, що не буду з ним зустрічатися», – розповідає журналістам 19-річна дівчина. Каріна каже, що не думала, що це може стати причиною трагедії.

Як повідомили друзі покійного Костянтина, він був сиротою і жив із бабусею.

Дмитро і Каріна з подругою

На місці події працює слідчо-оперативна група. Власне слідчі і мають встановити остаточну причину смерті молодого чоловіка.

Випав із вікна на вул. С. Петлюри, 17, фото - Ющенко

Читайте також

  1. Самогубство? Чоловік випав із вікна в «Лісовому кварталі»
  2. На вулиці Короленка із вікна третього поверху випав 7-річний хлопчик 
  3. На Торгмаші із вікна 7 поверху випав дворічний малюк
  4. Чоловіка, який випав з вікна на 7 поверсі, переводять в обласну лікарню
  5. Самогубство? У Броварах із 15-го поверху випав курсант Нацакадемії внутрішніх справ. ФОТО
  6. У Броварах молода жінка вистрибнула з вікна 4-го поверху
  7. Чоловік вистрибнув із 8-го поверху на Торгмаші – поліція. ВІДЕО
Поділіться.

Залиште відповідь