У Броварах обрали нового голову ГО «Духовність» і провели перше засідання

Pinterest LinkedIn Tumblr +

18-го лютого на засіданні об’єднання «Духовність» духовна рада, до якої входять представники християнських церков Броварів, одноголосно обрала на один рік своїм головою настоятеля храму Трьох Святителів УГКЦ отця Олега Панчиняка. Про це ідеться на сторінці Броварської міської ради у Фейсбуці.

Кожного року за домовленістю лідери громад по черзі обирають православних, католицьких і протестантських представників – згідно з принципами релігійної свободи та взаємоповаги.

Бобик та Панчиняк

Отець Іван Бобик (зліва) та отець Олег Панчиняк (справа)

На засіданні ієрей, священник парафії святителя Тарасія Константинопольського отець Іван Бобик, який очолював духовну раду у 2020 році, прозвітував про її роботу.

Після призначення та привітань відразу відбулося перше засідання ГО «Духовність», на якому присутні обговорили ряд важливих питань:

 • Уроки «Християнської етики» у школах, які запроваджені за письмовою заявою батьків в школах міста. Як повідомляється на сторінці «Духовність» у Фейсбуці, вже в шести броварських школах обрали цей предмет. Духовна рада запропонувала й іншим директорам шкіл, батькам ознайомитися з програмою, рекомендованою Міністерством освіти та позитивним досвідом викладання Християнської етики та інших предметів духовно-морального спрямування.
 • Відновлення зустрічей у форматі «молитовних сніданків» як діалог громадськості з християнським світоглядом та органів влади. Вирішено продовжити зустрічі в останній тиждень кожного місяця.
 • Продовження розбудови просімейних програм міста через культурно-мистецькі та просвітницькі заходи.
  ГО «Духовність»
  Нагадаємо, що ГО «Духовність» об’єднує понад 20 релігійних конфесій, була утворена в 2005 році з метою налагодження міжконфесійного діалогу, забезпечення принципів свободи світогляду та віросповідання, залучення релігійних громад до розв’язання проблем життєдіяльності міської територіальної громади на засадах духовності та доброчесності.

Фото – Броварська міськрада, ГО «Духовність»

Читайте також

 1. Християнська етика в школах і виховання дітей: Духовна рада Броварів відновила роботу

 2. У броварських закладах освіти планують запроваджувати християнську етику

 3. Булінг і мобінг, або Про що говорили на молитовному сніданку

 4. ПЦУ – єдина канонічна Православна церква в Україні, – патріарх Варфоломій

Поділіться.

Залиште відповідь