Трагедія трапилася вночі 20 червня на вул. Чорновола, 9 (Лісовий квартал).
12-річний хлопчик випав із вікна 25-го поверху близько 23 год.
Як повідомляють у поліції, хлопчик відпочивав із другом і загубив мобільний телефон. Повернувся додому засмучений.
Як вдалося дізнатися журналістам “Трибуни” з власних перевірених джерел, дитину в броварську лікарню доставив батько. У хлопчика були множинні переломи не сумісні з життям.
За фактом самогубства слідчі розпочали досудове розслідування за ст. 115 ККУ (самогубство).
Правоохоронці закликають батьків бути уважними до своїх дітей, проявляти пильність та піклування.
Фото – поліція Київської області
Читайте також
- На вулиці Короленка із вікна третього поверху випав 7-річний хлопчик
- У Броварах 15-річна дівчина випала з 9-го поверху
- У Броварах дворічна дитина випала з 5-го поверху і залишилася живою
- Самогубство? У Броварах із 15-го поверху випав курсант Нацакадемії внутрішніх справ. ФОТО
- Чоловік вистрибнув із 8-го поверху на Торгмаші – поліція. ВІДЕО
- Із початку року в Броварах випало з вікон троє дітей – правоохоронці


