У Броварах покажуть кінодраму «Інтерв’ю з Богом» і обговорять її з психологинею

Pinterest LinkedIn Tumblr +

 Сьогодні, 24 вересня, в культурно-інноваційній платформі «ТепЛиця» відбудеться показ детективної американської кінодрами «Інтерв’ю з Богом». Після цього кожен охочий зможе обговорити фільм із запрошеною психологинею. Про це йдеться у події у Фейсбуку.

Як ідеться в описі події, кінопоказ розпочнеться 24 вересня о 19:00 у ТепЛиці, яка розміщена в приміщенні МКЦ «Прометей», що на бульв. Незалежності, 4. Вхід вільний, але за попередньою реєстрацією через Google-форму ТУТ.

Як розповіло джерело «Трибуни» в раді Броварської громади, після перегляду фільму відбудеться обговорення фільму: про кінострічку, її героїв, їхню поведінку. Модеруватиме зустріч практикуюча психологиня Тетяна Паралюш. Вона вже не вперше бере участь у подібних заходах ТепЛиці.

анонс

«Інтерв’ю з Богом» – американська детективна драма про успішного журналіста Пола Ашера, що пише на християнські теми. Він саме повернувся з війни в Афганістані після серії репортажів.

Удома він намагається вирішити особисту кризу – наслідки професійного досвіду, невдалий шлюб і зміцнити віру, яка почала зникати. Не знаючи, куди звернутися, Пол бере інтерв’ю в загадкового чоловіка Девіда Стретейрна, який стверджує, що він Бог.

Вони запланували три інтерв’ю по 30 хв. Під час розмови з ним молодий журналіст опиниться на роздоріжжі, намагаючись відповісти на питання: «Кого ми називаємо Богом?»

Читайте також

  1. Як пережити карантин: поради психологів поліції
  2. Як подолати депресію: позитивна психологія від поліції
  3. «Нові ми»: як святкували День міста в Броварах. ФОТО, ВІДЕО
Поділіться.

Залиште відповідь