У Броварах Scania відкрила сервісну станцію для вантажних автомобілів. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Компанія «Сканія Україна» відкрила нову сервісну станцію «Сканія Бровари» загальною площею 1,11 тис. кв. м поблизу Броварської кільцевої дороги на перетині трас М95 та Н07, повідомляють у пресслужбі дистриб’юторської компанії.

«Рішенням про відкриття нової сервісної станції в Київському регіоні ми хочемо підтвердити свою прихильність до українського ринку. Ми усвідомлюємо всі ризики для наших інвестицій, але хочемо бути ближчими до наших клієнтів, діяльність яких важлива для українського суспільства, особливо в нинішніх умовах», – цитують у пресслужбі генерального директора ТОВ «Сканія Україна» Хокана Йюде у повідомленні на офіційному сайті компанії.

Станція включає сервісні бокси, складські та офісні приміщення. Одночасно в ній може обслуговуватись 8 вантажних автомобілів, є також великий склад запчастин.

Як повідомлялося, нова станція стала 12-ою у сервісній мережі компанії.

Директор із розвитку дилерської мережі та дилерів в Україні Олександр Тицький зазначив, що з урахуванням розташування станції (де пролягають головні маршрути з півночі на захід і південь), компанія бачить величезну потребу в наданні послуг із ремонту та обслуговування вантажної техніки не тільки в цій частині регіону. Тож у майбутньому центр можливо значно розширять, де надаватиметься перевізникам більше послуг.

На відкритті станції був присутній посол Швеції в Україні Тобіас Тіберг, який зазначив, що Швеція підтримує Україну оборонною технікою, гуманітарною допомогою, надає фінансову підтримку та продовжує працювати з Україною над реформами в місцевому самоврядуванні, енергетичній незалежності, захисті довкілля.

«Сьогодні ScaniaGroup відкриває новий об’єкт неподалік Києва. Вантажівки Scania допоможуть Україні відновити те, що росія руйнує. Ніщо не може зламати стійкість українців», – зазначив посол.

Як повідомлялося, наразі з 12 сервісних центрів Scania (включно з новим), працюють 10, закриті лише станції у Харкові та Краматорську.

Кілька днів тому компанія відновила роботу дистриб’юторського майданчика в Бучі.

ФОТО – Scania

Читайте також:

  1. У Броварах відкрилася нова сортувальна станція вторсировини

  2. У Броварах на бульв. Незалежності будують об’єкт. Що там буде?

  3. Сміттєвий полігон «Десна-2» закривається. У Броварській РДА шукатимуть нові ділянки під сміттєзвалища

  4. У Броварах планують створити навчально-реабілітаційний центр – гімназію «Зростання»

Поділіться.

Залиште відповідь