У Броварах видали першу збірку робіт юних поетів та художників. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

6-го січня у фойє МКЦ «Прометей» відбулось вручення подяк та збірок віршів у рамках проєкту відділу культури «Тобі, Україно моя». Близько 55 дітей віком 7-16 років отримали подяку та солодкий набір, а також  збірку, в якій опубліковано їхні вірші та ілюстрації на патріотичну тему.

У кінці жовтня організатори «запустили» цей проєкт, до якого долучилися 28 юних поетів та 27 художників. Багато з них написали свої віршовані твори вперше в житті, тому в самій збірці текст не виправлявся та не коригувався.

Збірка Тобі, Україно моя. Фото - Захар

«Як діти написали, так ми й роздрукували. В принципі таких помилок й не було, хіба що суто технічні – зайві пробіли. Ми намагалися зберегти поезію такою, яку її бачать діти. Це їхнє сприйняття, яке ми прагнули показати читачу», – розповідає «Трибуні-Броварів» очільниця відділу культури Катерина Мелікова.

Збірка Тобі, Україно моя. Фото - Захар

Збірка Тобі, Україно моя. Фото - Захар

Збірка Тобі, Україно моя. Фото - Захар

ТАЛАНТІВ БАГАТО

Ідея виникнення такого проєкту народжувалась поступово. У Броварах  організатори знали декілька дітей, які вражали своїми поетичними здібностями. Відділи освіти та культури періодично почали їх залучати до різноманітних культурних заходів. І, як виявилося, що таких дітей у нашому місті багато.

Збірка Тобі, Україно моя. Фото - Захар

«Коли восени діти почали присилати нам свої вірші, ми зрозуміли, що йдемо правильним шляхом. А яскравість їхніх поезій захотілось підкріпити художніми ілюстраціями. Але в рамках проєкту, конкурсу художніх робіт ми не оголошували. Ми дали можливість фахівцям закладів культури, позашкільної освіти, які займаються дітками, керують гуртками образотворчого мистецтва, долучитися до проєкту», – говорить Мелікова.

Збірка Тобі, Україно моя. Фото - Захар

Фахівці відібрали роботи своїх вихованців саме під ті вірші, які були подані для проєкту. Таким чином склалася серія спочатку публікацій у Фейсбуці, а потім і в друкованому варіанті – у першій в Броварах дитячій збірці «Тобі, Україно, моя…».

Збірка Тобі, Україно моя. Фото - Захар

НАГОРОДЖЕННЯ

Загалом церемонія вручення збірок віршів проходила у три етапи, адже через карантинні норми «Прометей» не міг відразу прийняти таку кількість учасників та їх батьків.

Збірка Тобі, Україно моя. Фото - Захар

Очільниця відділу освіти та науки Оксана Мельник, заступниця міського голови Лариса Виноградова, очільниця відділу культури Катерина Мелікова

Щастя в очах дітей, їхніх батьків, організаторів, адже немає нічого приємнішого, як відкрити в дитини талант.

Збірка Тобі, Україно моя. Фото - Захар

ДАЛІ БУДЕ

Як повідомила «Трибуні-Броварів» Катерина Мелікова, відділ культури й надалі продовжить втілювати в життя поетичні мрії броварських дітей і вже восени планується цей проєкт не тільки повторити, а, можливо, і покращити.

Більше фото ТУТ

Електронна версія книги ТУТ

ФОТО – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. «Тобі, Україно моя»: творчий проєкт для дітей
  2. Дитячий конкурс «Іграшка твого міста»: нагородження переможців I етапу. ФОТО
  3. Школярі з Броварщини перемогли на екоконкурсі
  4. Валерія Савотіна зі Світильні – переможниця Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». ФОТО.ВІДЕО
Поділіться.

Залиште відповідь