У Броварах виробляють трамваї і тролейбуси на автономному ходу. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

12-13 жовтня в Києві відбулася Міжнародна виставка техніки, технологій та рішень у сфері громадського транспорту й інфраструктури міста. На цій виставці броварське підприємство «Політехносервіс» представило новітнє електрообладнання для тролейбусів, трамваїв і електробусів. Інформацію про це розміщено на сайті «Авто-центр».

На стенді ТОВ «Політехносервіс» експонувалася система автономного ходу для тролейбусів, оснащена тяговими акумуляторами Li-NMC власного виготовлення. Останні можуть заряджатися як від контактної мережі 600V DC, так і від джерел змінного струму 380V.

У підсумку тролейбуси можуть працювати в режимі автономного ходу, проїжджаючи від 5 до 50 км. Наразі підприємство вже випустило понад 300 систем керування тягою для тролейбусів, із яких 82 – для машин із автономним ходом, де діапазон роботи – понад 20 км.

На підприємстві, що базується на території заводу «Торгмаш», виробили 52 трамваї та 61 тролейбус із автономним ходом.

Зокрема, в Броварах виготовляють тролейбус PTS12, кузов якого багато в чому уніфікований із моделями МАЗ. Низькопідлогова машина має довжину 12 200 мм. Загальна пасажиромісткість становить 77 осіб (місць для сидіння 32-33).

Важливо, що салон обладнаний відкидним пандусом і місцями для перевезення людей із обмеженими фізичними можливостями.

ТОВ «Політехносервіс» також є членом Української національної водневої асоціації і сьогодні займається розробкою прототипу транспортного засобу, який буде оснащено електричним та електронним обладнанням власного виготовлення, а також паливними (водневими) елементами.

Минулого року журналісти «Трибуни-Броварів» побували на підприємці та побачили всі тонкощі виробництва сучасного громадського транспорту, який експортують у різні міста України.

На жаль, про використання в Броварах таких тролейбусів і електробусів, які виробляють у нашому ж місті, броварчани можуть тільки мріяти. Принаймі, поки що…

ФОТО – Трибуна-Бровари, Авто-центр

Читайте також:

  1. У Броварах на Торгмаші випускають трамваї і тролейбуси. Відео

  2. Влетів у маршрутку № 332: подробиці карколомної ДТП на Броварському проспекті. ФОТО, ВІДЕО

  3. Броварська маршрутка №403-А потрапила в ДТП. ФОТО

  4. На маршрутках Київ – Бровари почали підіймати вартість проїзду

Поділіться.

Залиште відповідь