На маршрутках Київ – Бровари почали підіймати вартість проїзду

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Маршрутка № 327 відсьогодні возить пасажирів до/з Києва за 21 грн, а автобуси напрямку № 706 – по 20 грн. На це вказують пасажири. Перевізники принаймні на ще кількох маршрутах повідомили «Трибуні», що також збираються підвищити тариф між Броварами і столицею – вже протягом цього тижня. Водночас про зростання ціни в межах міста не йдеться.

Маршрутки на Торгмаш уже здорожчали

Підвищення вартості проїзду на маршрутах №№ 327 і 706 відбулося вже сьогодні. Про це повідомляють пасажири, які підтверджують свої слова світлинами відповідних оголошень із салонів автобусів. № 706 тепер возить по 20 грн, а № 327 – по 21 грн.

маршрутка

Оголошення в маршрутці № 327 (701)

Слід зазначити, що перевізником на маршруті № 327 є ТОВ «Союз-Авто». Окрім напрямку № 327 компанії належить лише маршрут № 411. Автобуси на останньому, як відомо, протягом тривалого часу не ходять.

Читайте також: Проблеми маршруту № 327 Бровари – Київ: чого чекати пасажирам?

Перевізником на маршрутках №№ 706 і 707 є відносно нове для Броварів столичне товариство з обмеженою відповідальністю «Євро-Авто- Альянс».

«Трибуні» не вдалося отримати коментарів від обох підприємств. Однак, про причини й обставини здорожчання розповіли інші перевізники. Деякі з них вказують, що також підійматимуть ціни.

Чи підіймуть вартість проїзду?

У керівництві ТОВ «Автопас-К», яке керує більшістю маршруток № 402 і всіма автобусами № 728 (Бровари – Квітневе), розповіли, що наразі подорожчання проїзду на їхніх маршрутах нема.

Маршрутка № 728

Маршрутка № 728 на Інтернаті

Про це повідомив також і директор АТП-13209 Владислав Томін. Його компанія володіє половиною маршруту № 403-А, кількома автобусами № 402 та всіма маршрутками № 404.

Зі слів керівника, підняти вартість проїзду в компанії планують. Однак, коли саме відбудеться здорожчання, Владислав Томін поки що не прогнозує.

Ціна зросте завтра або в суботу

Водночас у керівництві ПОГ АТП «Інватранс», які володіють половинами маршрутів №№ 403-А і 332, розповіли, що здорожчання однозначно відбудеться. Причому – вже цього тижня.

Загальну ціну на маршрутах Київ – Бровари планували підвищити до 20 грн, вказує перевізник. Водночас на своїй половині автобусів № 403-А, які зараз возять по 16 грн, вартість зросте до 18 грн.

Читайте також: Розклад руху маршруток Бровари – Київ

Збільшення ціни може відбутися вже завтра, говорить представник Інватрансу. Однак, можливо, до четверга не вдасться віднайти квитки з указанням нової вартості проїзду. Тому здорожчання перенесуть. Іншою датою може стати ця субота, 7 серпня, зазначають в АТП.

Маршрутки

Кінцева маршруток № 403-А в Броварах

Причиною зростання ціни перевізники називають значне здорожчання палива. Владислав Томін зауважує, що на ринку зникли постачальники з Білорусі. Також підприємці вказують, що дорогими нині є роботи та матеріали для утримання транспорту.

Тим часом про здорожчання вартості проїзду по місту Бровари наразі не йдеться. Автобуси, принаймні поки що, і далі возитимуть по 7 грн, обіцяють перевізники. Нагадаємо, ціна на внутрішньому перевезенні зросла з 5,50 грн до 7 грн лише в травні цього року.

Головне фото – Олександр Юрчук

Читайте також

  1. Із 13-го лютого дорожчає вартість проїзду маршрутками Бровари – Київ
  2. Вартість проїзду Броварами зросте до 7 грн
  3. Водій броварської маршрутки врятував пасажира з епілепсією. ВІДЕО
  4. У Броварах розстріляли маршрутку? ФОТО, ВІДЕО (оновлено)
  5. Броварська маршрутка № 327 потрапила в ДТП. Є постраждалі. ФОТО, ВІДЕО
Поділіться.

Залиште відповідь