Запрацювала маршрутка № 707: Торгмаш – Об’їзна дорога – «Лісова»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 5 червня, почали курсувати автобуси на маршруті № 707, які мають сполучити Торгмаш із Києвом в об’їзд Броварів – кільцевою дорогою. Про це повідомляють свідки, жителі Торгмашу.

Зазначимо, ще вчора на маршруті № 707 автобуси офіційного перевізника не ходили. Водночас маршрут мав запрацювати ще рік тому. Перевізник мусив забезпечити не менше 4 одиниці рухомого складу, ідеться в документації.

Нагадаємо, затверджений рух маршрутки починається з кінцевої №№ 411 і 706. Далі – вул. Броварської сотні, вул. Олімпійська, вул. Сергія Москаленка, Об’їзна дорога, Броварський проспект, ст. м. «Лісова» (офіційно – до автостанції «Дарниця»).

Маршрутка № 707

Карта – OpenStreetMap

Як повідомляли «Трибуні» в Київській обласній державній адміністрації рік тому і одразу після стрілянини 29 травня, про те, що перевізник не вийшов на маршрут, їм не відомо.

У відділі пасажирських перевезень управління інфраструктури КОДА розповіли, що рік тому маршрути №№ 706 і 707 затвердили. Обидва мають дозволи і зобов’язані здійснювати перевезення.

Днями в КОДА повідомили про проведення перевірок на маршрутах Київ –Бровари. У результаті, чиновники виявили порушення умов договорів перевізниками напрямках №№ 701 (327), 706 і 707.

Про які саме порушення ідеться, в КОДА не уточнюють. Перевізникам направили листи-повідомлення про усунення виявлених порушень у визначений договором термін, ідеться в повідомленні.

Обласні чиновники також указують, що крім постійних перевірок відповідними інстанціями вони ініціювали створення оперативних груп швидкого реагування для виявлення та притягнення до відповідальності нелегальних перевізників. Мета – запобігти повторенню конфліктних ситуацій.

Головне фото для ілюстрації – Антон Раков, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також:

  1. Яка справжня причина стрілянини на Торгмаші? ДОСЛІДЖЕННЯ
  2. Проблеми маршруту №701 (327) «Бровари-Київ»: чого чекати пасажирам?
  3. Кримінальні розбірки перевізників на Торгмаші: 2 поранених, 21 затриманий.ВІДЕО
  4. На маршруті Ніжин – Київ змінили розклад і додали по дві електрички
  5. Нові маршрути №№ 4 і 7 запрацюють уже за кілька днів, – Сапожко
Поділіться.

Залиште відповідь