Водій броварської маршрутки врятував пасажира з епілепсією. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Зранку 3 серпня водій заповненої пасажирами маршрутки № 332 звернув зі шляху в напрямку броварської лікарні. Причиною став напад епілепсії в одного з пасажирів. Медики шпиталізували чоловіка просто з транспортного засобу.Про деталі випадку дізналися журналісти «Трибуни-Броварів».

«Сьогодні, 03.08.2021 о 08:30 в броварську лікарню водій заповненої маршрутки привіз молодого хлопця, якому стало дуже погано…», – з’явилося повідомлення на Телеграм-каналі dtp.kiev.ua.

Після того, як водій та пасажири передали хворого чоловіка в руки лікарям, маршрутка продовжила свій маршрут.

У лікарні «Трибуні» розповіли, що вранці до них дійсно потрапив 32-річний мешканець Нової Басані, що на Чернігівщині. У нього стався тяжкий напад епілепсії.

Після надання хворому медичної допомоги, йому покращало. Згодом до чоловіка приїхала дружина, вони разом лишили медзаклад. Зі слів лікарів, такі напади у хворого трапляються періодично після того, як три роки тому він отримав травму голови.

Ким є водій

«Трибуні» вдалося дізнатися, що водієм автобуса, який працює на 332-му маршруті, є 48-річний житель села Княжичі Віктор Борисенко. Кермувальником громадського транспорту він працює вже 25 років.

Віктор Борисенко

«Ми рухалися по маршруту до столиці. Десь на Масиві до нас підсів чоловік, у якого згодом трапився напад епілепсії. Я запитав у пасажирів чи на роботу дуже ніхто не запізнюється. Разом із ними і прийняли рішення вести чоловіка прямо в лікарню, адже в таких випадках важлива кожна секунда», – розповідає Віктор Борисенко.

Зі слів водія, він не вважає себе героєм. Мовляв, коли на вагах людське життя, то так повинні вчиняти всі люди.

Фото – Денис Гошко та зі сторінки Віктора Борисенка у Фейсбуку

Читайте також

  1. Броварська маршрутка №327 під Києвом потрапила в ДТП. Є постраждалі. ФОТО, ВІДЕО

  2. Із 13-го лютого дорожчає вартість проїзду маршрутками Бровари-Київ

  3. У Броварах розстріляли маршрутку? ФОТО, ВІДЕО (оновлено)

  4. Не поділили дорогу: в Броварах зіткнулись автівка з маршруткою. ВІДЕО

Поділіться.

Залиште відповідь