У Броварах запрацював ФОП, релокований із Донецької області

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Київщина за програмою релокації бізнесу прийняла 17 підприємств із гарячих точок. Безпосередньо на Броварщину через Броварську РВА на розгляд керівникам територіальних громад направлено 6 заявок щодо релокації підприємств. У Броварській громаді вже працює одне ФОП, яке переїхало з Донецької області.

Із Київської ОДА в Броварську РВА надійшло 6 заявок щодо релокації підприємств із зони бойових дій. Їх надіслали на розгляд керівникам територіальних громад Броварського району. Безпосередньо в Броварах уже працює одне релоковане одне підприємство з Донеччини, зокрема ФОП.

Пані Ріта переїхала в Бровари з селища Нью – Йорк Бахмутського району Донецької області. Там підприємниця мала мережу продовольчих магазинів. Із 6-ти магазинів росіяни розбомбили два. Частину обладнання з уцілілих магазинів підприємниця вже перевезла в Бровари і майже тиждень як відкрилися в орендованому приміщенні.

«Розпочали з нуля. Зробили рекламу, шукаємо поставників, трішки «підтоварюємося», знайомимося з людьми, взяла на офіційну роботу дві людини – таких самих біженців, як і я», – розповіла журналістам «Трибуни» пані Ріта. Найбільша проблема зараз у підприємниці – у незвично високій оренді на приміщення. Тож поки що частину обладнання та інвентаря  з Донеччини ще не перевезла.

Київська область продовжує приймати підприємства з інших регіонів України, де ведуться бойові дії. Про це на селекторній нараді повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Так, у рамках Урядової програми релокації українських підприємств, до пристоличного регіону вже перемістилися 17 компаній. Наразі свої потужності транспортують 4 підприємства. Ще 34 розглядають пропозиції вільних виробничих та складських площ для переміщення, повідомив Кулеба.

Однією з найпопулярніших областей для релокації є пристоличний регіон.

Як зазначив Олексій Кулеба, у якості пропозицій до проєкту також долучаються індустріальні парки Київської області, які є ефективним інструментом збільшення інвестиційної привабливості.

Читайте також

  1. За ігнорування бізнесом повітряної тривоги, посадовим особам – в’язниця
  2. «Моя місія – не підвести тих, хто зараз віддає своє життя, щоб ми жили в мирі», –  Віталій Крупенко
  3. У магазині Требухова «накручували» ціни на продукти. У Раді хочуть спекулянтів саджати
  4. В Україні розглядають варіант будівництва модульних лікарень. ФОТО
  5. У Броварській громаді обстежили 14 пошкоджених ворожими обстрілами об’єктів
  6. Безробітних, не працевлаштованих протягом 30 днів, залучатимуть до громадських робіт. ВІДЕО
  7. У Броварському районі дозволили продавати алкоголь
Поділіться.

Залиште відповідь