В Україні розглядають варіант будівництва модульних лікарень. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На деокупованих територіях України можуть з’явитися лікарні, збудовані за модульною системою. Про це повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я.

Заступник очільника МОЗ Богдан Боруховський зазначає, що такі медзаклади не поступаються традиційному будівництву, проте значно скорочують терміни створення. Мова йде не про найпростіші «вагончики», а про повноцінні лікарні, які мають все необхідне. Модульні технології дозволяють за рік збудувати лікарню на понад 300 ліжок.

«Ми розуміємо, наскільки важливо відновити доступ населення до медичної допомоги в найкоротші терміни. Тому в деокупованих регіонах розглядаємо, зокрема, можливість будівництва сучасних модульних лікарень, які наразі функціонують у Європі», – зауважив заступник міністра охорони здоров’я Богдан Боруховський.

Нагадаємо, влада Індонезії готова виділити 5 мільйонів доларів для відновлення медичної інфраструктури України, яка була зруйнована через бойові дії.

Також ми повідомляли, що на Київщині розпочали будівництво перших приватних будинків для людей, які через бойові дії залишилися без житла.

ФОТО – МОЗ

Читайте також:

  1. У Броварській лікарні робитимуть операції на судинах серця, шиї, голови та кінцівок

  2. «У броварській лікарні є все необхідне, такої забезпеченості не мали навіть у мирний час», – Валентин Багнюк

  3. У броварській лікарні перебуває 17 поранених бійців. Чим допомогти медзакладу

  4. У Броварську лікарню придбали реанімобіль і «екстрену»

Поділіться.

Залиште відповідь