«У броварській лікарні є все необхідне, такої забезпеченості не мали навіть у мирний час», – Валентин Багнюк

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У броварській лікарні є все необхідне для лікування людей, які постраждали через воєнну агресію, запевняє директор ББКЛ Валентин Багнюк. І гуманітарна допомога продовжує надходити.

Як повідомив журналістам «Трибуни» директор ББКЛ Валентин Багнюк, наразі броварська лікарня приймає лише ургентних (термінових) хворих. Найбільше – з інсультами, хворих на діабет, кардіологічних та із COVID -19. Останніх стабільно лікується в медзакладі близько десяти. Коронавірусні хворі – у середньому і тяжкому стані, зазначив директор медзакладу.

Хворих  на інсульти – найбільше, каже лікар, щоденно – від двох до чотирьох осіб. Причиною тому є пережитий стрес і нерегулярний прийом ліків. «Із зони окупації привезли дуже важких хворих,  –  розповідає Валентин Багнюк. – Із першої евакуації, що відбувалася з Димерки, доправили відразу 6 осіб. Із інших евакуацій також госпіталізовано хворих із інсультами, інфарктами, діабетом, ендокринологічними захворюваннями, які загострились через припинення приймання ліків. Помер один чоловік, якого привезли в критичному стані».

Також директор ББКЛ повідомив про смерть евакуйованого з Великодимерської громади. «Під час окупації з переламаною ногою від осколків ворожого снаряду, чоловік сидів у погребі 10 днів. Через три дні після доправлення в лікарню він помер – зараження крові».

Наразі в лікарні перебуває 160 осіб, які постраждали через російську агресію. І хворі забезпечені всіма необхідними медикаментами, зазначає Валентин Багнюк. «Сьогодні надійшла допомога від міста-побратима Красник із Польщі. Загалом протягом місяця ми отримали гуманітарну допомогу як від міст-побратимів, свого міста, так і волонтерів, місцевих підприємців», –  розповідає директор ББКЛ.

Спочатку надходила допомога різноманітними медикаментами, зараз вона більш цільова, за заявками. Переважно, це  «розхідний» матеріал: антибіотики, дезрозчини, перев’язочний матеріал та інше. За словами Валентина Багнюка, наразі в лікарні є всі необхідні ліки і кров. «У нас такої забезпеченості не було навіть у мирний час», – каже директор медзакладу.

Читайте також

  1. Розцінки на здану військову техніку рф: 1 млн $ за літак, 100 тисяч $ – за танк. Рада ухвалила закон
  2. Розмінування Броварщини розпочали із Залісся, зайшли у Велику Димерку, –  райвійськадміністрація
  3. Усі аптеки зобов’язані приймати паперові й електронні рецепти на ліки – МОЗ
  4. Розстріляли людей у Великій Димерці – поліція затримала автоматників. ФОТО, ВІДЕО
  5. На Броварщині окупант вбив чоловіка і ґвалтував його дружину: прокуратура повідомила злочинцю про підозру
  6. У Чернігові з-під завалів гуртожитка дістали сім’ю: 5 загиблих, серед яких троє – дітей
Поділіться.

Залиште відповідь