У Броварах горіли шахти ліфтів житлової багатоповерхівки. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На вул. Симона Петлюри, 17 горіли ліфтові шахти  у 3 та 4 під’їздах. Причиною пожежі стала людська безвідповідальність.

Про пожежу в багатоповерхівці на вул. Симона Петлюри, 17 першими дізналися у «Комкон-груп»: спрацювала сигналізація у ліфті, який під’єднаний до пульту охорони.

ліфтЯк зазначають рятувальники, виклик про пожежу  надійшов 10 грудня о 20:41. ДСНС направило на подолання одне відділення – загалом 11 людей особового складу та 3 одиниці техніки. Як повідомили згодом рятувальники, горіло сміття.

ліфт

пожежа

пожежаЧому саме сталася пожежа – має встановити поліція.

За свідченнями мешканців будинку, причиною пожежі став недопалок цигарки, який невідомі кинули в ліфтову шахту. Позаяк у шахті скупчилася велика кількість різноманітного сміття, то воно і стало причиною займання. Відтак увесь під’їзд заповнився їдким димом. Налякані люди викликали пожежників, згодом прибула і поліція.

Як вказують мешканці будинку, для певного кола осіб їхній ліфт давно став місцем не лише для куріння, а й розпивання спиртних напоїв та туалетом. Також люди нарікають на ЖЕК №3, який не опікується їхнім будинком: за 30 років так і не зроблено належного ремонту. Так, під час пожежі в ліфтовій шахті та  значному задимленні мешканці намагалися відкрити вікна на сходових клітинах, однак вони були наглухо зачинені.

Наступного ранку в цьому ж будинку, тільки в сусідньому, 3-му  під’їзді, також трапилася пожежа в ліфтовій шахті. Знову горіло сміття.

Наразі ліфти в обох під’їздах  не працюють.

ліфт

Читайте також:

  1. Як уберегти себе і свою оселю від пожежі – ДСНС
  2. Постраждала в пожежі бабуся з Бобрика – у реанімації без свідомості, – медики
  3. У Пухівці згоріла хата, власник шпиталізований. ФОТО
  4. У Броварах згорів приватний будинок. ВІДЕО
Поділіться.

Залиште відповідь