У Броварській громаді планують відкрити 3 поліцейські станції та придбати 2 автівки 

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Виконком 25 січня схвалив дві «поліцейські» програми на 2022 рік. Вони направлені на забезпечення громадського порядку та безпеку, а також профілактику злочинності, зміцнення правопорядку, охорони прав і свободи громадян на території Броварської громади. У рамках цих програм у громаді заплановано відкрити 3 поліцейські станції та придбати дві автівки.

Програму «Забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Броварської МТГ» розробив відділ із питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міськради спільно з райуправлінням поліції. Мета програми – підвищити рівень довіри населення до роботи поліцейських офіцерів громади. Своєю чергою  поліцейський офіцер громади має орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт із мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Серед основних завдань програми – створення поліцейських станцій у громаді.

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці в.о.начальника Броварського райуправління поліції Кирило Самойленко, результатом взаємодії поліції з органами місцевого самоврядування є вже створені 8 поліцейських станцій, які успішно функціонують. Також працюють у Броварському районі 11 поліцейських офіцерів громади.

Як повідомив журналістам «Трибуни» начальник сектору взаємодії з громадами Броварського райуправління поліції Юрій Кацуба, поліцейські станції функціонують у:

 • Великодимерській громаді –  2 станції ( працюють 5 поліцейських офіцерів громади);
 • Калинівській громаді – 2 станції (1 поліцейський офіцер);
 • Березанській громаді – 1 станція ( 1 поліцейський офіцер);
 • Баришівській громаді – 1 станція ( 1 поліцейський офіцер);
 • Зазимській громаді – 1 станція (2 поліцейський офіцер);
 • Згурівській громаді – 1 станція ( 1 поліцейський офіцер) – відкриється найближчим часом.

У Броварській громаді лише заплановано відкрити три поліцейські станції – у Броварах, Требухові і Княжичах. Ще одну мають відкрити в Калитянській громаді.

Для того, щоб реалізувати завдання програми в Броварській громаді, потреба у фінансуванні на поточний рік складає 3 млн 205 тис.грн. Здійснюватиметься фінансування за рахунок коштів місцевого бюджету.

За ці кошти в поточному році заплановано:

 • придбати 2 автомобілі Renault Duster зі спецобладнанням та зареєструвати їх у сервісному центрі МВС – 1 млн 755 тис.грн;
 • провести ремонт приміщень для роботи поліцейського офіцера громади – 850 тис.грн;
 • придбати комп’ютерну техніку для роботи поліцейського офіцера громади – 250 тис.грн;
 • придбати паливно-мастильні матеріали – 210 тис.грн.

Ще на 140 тис.грн заплановано забезпечити поліцейських офіцерів громади меблями, канцелярськими товарами та необхідним обладнанням для роботи.

Щоб зменшити кількість правопорушень у сфері економіки, скоєння тяжких злочинів, таких як грабежі в громадських місцях, розбійні напади, хуліганство, незаконне заволодіння транспортними засобами, крадіжки майна громадян із будинків, дач та гаражів, а також зменшити кількість правопорушень, вчинених неповнолітніми та за їх участю, виконком схвалив цільову комплексну Програму профілактики злочинності, зміцнення правопорядку, охорони прав і свободи громадян на території Броварської МТГ.

Потреба у фінансуванні програми складає:

 • на 2022 рік – 829,0 тис. грн;
 • на 2023 рік – 529,6 тис. грн.

У поточному році планують за кошти субвенції з міського бюджету придбати багатофункціональні кольорові пристрої, 8 шт. відеореєстраторів для ІЗ-камер, відеокамери на 18 тис.грн, на 36 тис.грн – засоби для запису і зберігання інформації, комп’ютери, оргтехніку, планшети, програмне забезпечення, монітори, меблі та інше.

Як зазначено в обох програмах, їх реалізація в поточному році дозволить підвищити рівень довіри населення до роботи поліцейських офіцерів громади та зменшити кількість правопорушень.

Читайте також

 1. У Зазимській ОТГ запрацювали поліцейські офіцери громади. ВІДЕО
 2. Броварські дільничні та поліцейські офіцери громад: фото, контакти, територія обслуговування
 3. У Великодимерській та Калинівській громадах відкрили 4 поліцейські станції
 4. Громадські формування на Броварщині «просіють», а на дорогах встановлять додаткові відеокамери – підсумки наради
Поділіться.

Залиште відповідь