У Броварській лікарні буде третя зміна гемодіалізу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У вівторок, 13 лютого, виконком міської ради підтримав електронну петицію щодо створення третьої зміни у відділенні гемодіалізу Броварської лікарні.

Вікторія Завгородня подала пропозицію організувати роботу додаткової третьої зміни у відділенні гемодіалізу БЦРЛ 16 грудня 2017 р. Як зазначено в тексті електронного звернення, яке за два місяці набрало 260 із 250 необхідних голосів, позаяк у Броварах велика кількість хворих, броварчани просять місто профінансувати створення додаткової ІІІ зміни у відділенні гемодіалізу Броварської ЦРЛ. Так як відділення працює лише у дві зміни, частина хворих, що потребують проведення цієї процедури, не потрапили в списки. При цьому, зазначено в петиції, у Київській обласній лікарні проводять цю процедуру, від якої залежить не лише здоров’я, а й життя людини, в 4 зміни. Однак не всі хворі, які не потрапили в списки в Броварах, мають фізичну і матеріальну можливість все життя тричі на тиждень їздити на гемодіаліз до столиці. Як зауважує авторка петиції, «не надавши можливість проводити гемодіаліз за місцем проживання, міська влада завідомо прирікає хворих на смерть».

Члени виконавчого комітету одноголосно підтримали електронну петицію щодо створення ІІІ зміни у відділенні гемодіалізу. У свою чергу міський голова надав доручення Броварській лікарні «зробити все можливе, щоб третя зміна була». Зокрема, комунальному закладу «Броварська центральна районна лікарня»  мер доручив  подати фінансовому управлінню додатковий розрахунок по фінансуванню. У свою чергу фінуправління має винести питання фінансування ІІІ зміни у відділенні гемодіалізу на розгляд Броварської міської ради.

Поділіться.

Залиште відповідь