У броварському Cafe 21.3 відбудеться різдвяний благодійний концерт

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У броварському кафе, де стажуються молоді люди з синдромом Дауна, аутизмом і порушеннями інтелектуального розвитку, відбудеться різдвяний благодійний вечір із живою музикою і фуршетом. Про це йдеться на сторінці «Cafe 21.3» у Фейсбуці.

«Ave Maria та Hallelujah, пісні Френка Сінатри, колядки в музичному супроводі та акапелла. Скрипка, клавіші, музичний інтерактив і майстер-клас із гри на барабанах. Все це ми готуємо, щоб ви змогли провести 3 години для душі з перервою на смачний фуршет», – повідомляють організатори заходу.

Відбудеться інтерактивний музичний вечір 18-го грудня о 19:00.

Вартість – благодійний внесок у розмірі 500 грн на підтримку благодійної організації Перспектива 21-3. Як зазначають організатори, сюди входять частування від шеф-кухаря Cafe 21.3 та один напій.

«Ці кошти будуть спрямовані на розвиток організації і підтримку практикантів нашого інклюзивного кафе», – вказано в дописі.

Відвідати святковий захід можна за адресою: м. Бровари, вул. Ярослава Мудрого, 2, але за обов’язковою попередньою реєстрацією ТУТ, яка триватиме до 12-го грудня.

Тим, кому пощастить зареєструватися, вже 14-грудня отримають лист-запрошення з усіма деталями і секретними сюрпризами від організаторів заходу.

За всіма питаннями можна звернутися до менеджера кафе – Ольги за тел. 099-023-10-58.

КОЛАЖ – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. У Броварах відкрилося кафе, де стажуватиметься молодь із синдромом Дауна. ФОТО

  2. У Броварах відкрилася голландська пекарня «21.3», де працюватиме молодь із синдромом Дауна

  3. День «сонячних» дітей: синдром Дауна — не вирок

  4. Андрій Василенко започаткував у Броварах «Чоловічі розмови» про головне. Відео

Поділіться.

Залиште відповідь