У чоловіка, який ображав броварчанку, вилучили зброю

Pinterest LinkedIn Tumblr +

1-го березня броварські правоохоронці приїхали заспокоювати «буйного» чоловіка, який вчиняв домашнє насилля до своєї дружини. Правоохоронці вилучили в кривдника зброю. Про це йдеться на сторінці Броварського районного управління поліції у Фейсбуці.

Близько 22:30 на лінію «102» зателефонувала схвильована жителька Броварів. Вона повідомила, що стала жертвою домашнього насилля та потребує допомоги.

На місце події негайно виїхав наряд реагування патрульної поліції, вказують правоохоронці. Як згодом вони з’ясували, 30-річний чоловік словесно ображав свою дружину, залякував, принижував та погрожував їй фізичною розправою.

Працівники поліції провели з чоловіком профілактичну бесіду та склали щодо нього адміністративний протокол за ч. 1 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування.

Також працівники поліції вилучили в порушника зареєстровану зброю (травматичний пистолет та два карабіна).

Як зазначено в повідомленні правоохоронців, підставою для вилучення зброї та анулювання дозволу на неї є притягнення власника зброї до кримінальної відповідальності, зловживання спиртними напоями, наркотиками, порушення громадського порядку, схильність до скоєння злочинів та насильства у сім’ї, постійні конфлікти з сусідами.

«Анулювання дозволів є ефективним превентивним заходом, який дозволяє запобігти тяжким злочинам з використанням зброї. Своєчасне анулювання дозволу та вилучення вогнепальної зброї працівниками поліції на законних підставах – це запорука безпеки людей», – зазначив очільник Броварського районного управління поліції Андрій Астаф’єв.

Фото – Броварське районне управління поліції

Читайте також

  1. Вибивав двері сокирою і дубасив жінку: поліціянти припинили домашнє насилля

  2. Домашнє насилля: поліція відібрала дитину в мами

  3. Повідомити про домашнє насилля можна через чатбота в Телеграмі

  4. В Україні запрацював онлайн-щоденник для постраждалих від домашнього насильства

Поділіться.

Залиште відповідь