У фельдшерки з невідкладної меддопомоги не підтвердили COVID-19

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Позавчора міський голова та очільник первинної медицини Броварів повідомили про можливий випадок зараження коронавірусною інфекцією у фельдшерки, яка вночі перед цим чергувала в новоствореному сортувально-розподільчому містечку на вході до Броварської клінічної багатопрофільної лікарні. Сьогодні стало відомо, що лабораторне дослідження дало негативний результат на COVID-19, про що розповів керівник «первинки» Ігор Кравцов.

Як зазначив «Трибуні» Ігор Кравцов, сьогодні надійшли результати лабораторного ПЛР-дослідження на COVID-19 у вірусологічній лабораторії в Києві: захворювання не підтвердилось. У дівчини діагностували ГРВІ та лівостороннє запалення легень.

Нагадаємо, зі слів Ігоря Кравцова, фельдшерка працює у невідкладній допомозі, яка належить до структури первинної медицини міста. Водночас у ніч на 1 квітня вона чергувала в новоствореному сортувально-розподільчому містечку на вході до лікарні.

Уже вдень дівчині стало недобре. За інформацією головного лікаря Ігоря Кравцова, а також міського голови Ігоря Сапожка, експрестест показав позитивний результат на COVID-19. Однак, як зазначають лікарі, такий тест дає неточний результат. Тож для встановленні діагнозу необхідні були результати ПЛР-тестування.

Читайте також:

  1. Підозра зараження COVID-19 у фельдшерки, яка вночі чергувала на посту лікарні
  2. COVID-2019: як діє у броварській лікарні сортувально-розподільче містечко (Відео)
  3. COVID-19 у Зазим’ї. У Броварах – без нових випадків
Поділитись

Про Автора

Leave A Reply