Вчора на позачерговій сесії депутати виділили на «Нове будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини №9 у с. Княжичі» перші 300 тис. грн.
Як розповіла на спільному засіданні депутатських комісій начальниця УБЖКГІТ Світлана Решетова, проєкт із будівництва нової амбулаторії в Княжичах планувався ще до повномасштабного вторгнення, але потім його призупинили. Зараз питання будівництва стало гостро, оскільки наявна будівля медзакладу перебуває в аварійному стані.
Проте планують будувати нове приміщення не капітальну споруду, а модульного типу. «Блочна система дозволить швидко збирати споруду, а вразі чого – оперативно її перемістити», – розповіла Решетова.
Нагадаємо, у вересні 2024 року сформували ділянку площею 0,2 га по вул. Слави у Княжичах під будівництво амбулаторії. Для цього поділили земельну ділянку 0,7942 га, що перебувала в постійному користуванні КП «Бровари-Благоустрій». Дозвіл на постійне користування і подальші роботи по проєкту передали КП «Броварський міський центр медико-санітарної допомоги».
Фото – ілюстративне
Читайте також:
