У Княжичах 2 випадки COVID-19, обидва ускладнені пневмонією

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Батько й донька із Княжичів захворіли коронавірусною інфекцією. Їх ушпиталили до інфекційного відділення, оскільки в обох стан виявився непростим, ускладненим пневмонією. Родина захворіла ще в понеділок, результати лабораторних тестів стали відомі вчора. Про це повідомив головний лікар Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Валентин Багнюк.

Як розповів Валенитин Багнюк, ніхто з нововиявлених хворих не був за кордоном. За наявною інформацією, батько працює в Києві. Швидше за все, саме зі столиці він і призів інфекцію, каже лікар. Тим паче, що чоловік занедужав першим. А донька – заразилась від нього.

Очільник лікарні зазначив, що в обох пацієнтів – пневмонія. Батько перебуває в стані середньої тяжкості. У доньки ситуація була складнішою, але вже зараз можна казати про її стан як проміжний між тяжким і середньої тяжкості. Застосування апарату ШВЛ не потребує.

Також Валентин Багнюк розповів, що заражений COVID-19 чоловік із Броварів почувається добре, він лишається на самоізоляції вдома. Так само двоє інфікованих із Зазим’я лікуються в умовах помешкання, на стаціонарне лікування до Броварської багатопрофільної клінічної лікарні їх не доставляли.

Зазначимо, за інформацією Київської обласної державної адміністрації, на цей ранок у Броварському районі зафіксовано по 2 випадки – в Княжичах і Зазим’ї. У Броварах – 4.

Водночас, як раніше повідомляв міський голова Ігор Сапожко, один із випадків у місті виявився хибним, захворювання не підтвердилось. Іще в одному – настало одужання.

Читайте також:

  1. У фельдшерки з невідкладної меддопомоги не підтвердили COVID-19
  2. Відшукали жінку, що їхала із хворим на COVID-19
  3. Сьогодні в Броварах закінчується опалювальний сезон
Поділіться.

Залиште відповідь