«Вітер у кишенях»: декларації головних комунальників і медиків Броварів – ІНФОГРАФІКА

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У дослідженні електронних декларацій за 2017 рік наші журналісти перевірили майно і доходи очільників двох найбільших комунальних підприємств міста, а також керівників первинної та вторинної медицин у Броварах. Попри відносно високі заробітки родин, жоден декларант не вказав будь-яких грошових заощаджень. Найбільше нерухомого майна та землі – в очільника броварської лікарні. Окрім того, директори  КП «Бровари-Благоустрій» і КП «Броваритепловодоенергія» не вказали жодного майна найближчих родичів.

Найбільшу зарплатню минулого року отримали головний лікар Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов (359 тис. грн) та керівник КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко (400 тис. грн). Завдяки зарплатні дружини, подружжя Кравцових впевнено посідає перше місце за доходами у 2017 році. На роботі у Броварській центральній районній лікарні  Валентина Олександрівна отримала 201 тис. грн.

Зарплатня головного лікаря цього медзакладу – Валентина Багнюка – була дещо вищою, ніж у  Валентини Кравцової. Вона становила 290 тис. грн. Втім, не це привертає увагу в декларації керівника установи. Позаминулого року Валентин Багнюк заволодів BMW X5 2013 року випуску.

Позмагатися з ним міг би хіба що очільник КП «Броваритепловодоенергія» Василь Андреєв, який має Mitsubishi  Outlender. Щоправда придбаний він ще у 2007 році. Також є своє авто і в Андрія Василенка – Kia Magentis, якому вже 11 років.

Слід зауважити, що жоден із декларантів не вказав ніяких фінансових зобов’язань і суттєвих витрат минулого року. Водночас, ніхто з керівників не зазначив будь-яких фінансових заощаджень. Можливо, Андрій Василенко витратив усі наявні гроші на добудову власного будинку в Рожнах? А Василь Андреєв у 2017 році саме придбав катер «Москва» за 75 тис. грн.

За числом нерухомості та площею земельних ділянок лідером також є родина Валентина Багнюка – за рахунок житлового будинку у Великій Димерці (286 кв м) та квартири в Броварах (53 кв м). У тій же Великій Димерці у власності подружжя перебуває понад 2 га землі.

Другі позиції за площею нерухомості – у Василя Андреєва, який володіє у Броварах квартирою (85 кв м)  і гаражем (129 кв м). А за числом землі «срібло» в Ігоря Кравцова та його дружини. Разом вони мають ділянки в Броварах і Рожнах на понад 0,2 га.

Нагадаємо, до 1 квітня кожного року чиновники та депутати мусять оприлюднити декларації зі своїми статками, доходами і видатками за минулий рік. Раніше ми дослідили «свіжу» інформацію від мера Ігоря Сапожка та його заступників, а також від депутатів Броварської міської ради та основних керівників відділів і управлінь виконкому.

Інфографіка згенерована за допомогою сайту declarations.com.ua

Поділіться.

Залиште відповідь