У Мінекономіки дозволили АЗС підняти ціни на бензин

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Міністерство економіки 13 січня оприлюднило середню вартість бензинів та дизпалива, з яких вираховується гранична ціна реалізації пального на автозаправних станціях на середину січня 2022 року. Про це вказано на сайті Міністерства.

Середню вартість палива визначали на підставі розрахунків акціонерного товариства «Нафтогаз України».

Так, літр дизельного палива ULSD 10 ppm у середньому становить 25,16 гривні, а літр бензинів автомобільних GASOLINE 10 ppm — 27,92 гривні.

Відповідно, з урахуванням граничних торгових націнок, максимальна ціна на бензин не має перевищувати 32,92 грн/літр, на дизпаливо — 32,16 грн/літр.

Якщо порівняти з початком місяця, середня ціна на бензин збільшилася на 0,95 гривні за літр, на дизпаливо — на 1,34 грн за літр.

Станом на 1 грудня середня ціна бензину А-92 становила 30,61 грн/л, бензину А-95 — до 31,39 грн/л, а дизельного палива — до 30,31 грн/л, зазначає Enkorr.

Нагадаємо, Кабінет міністрів на своєму засіданні 14 травня 2021 року ухвалив встановлення на період дії карантину граничних рівнів торгової надбавки до середньої ціни дизельного палива (не вище 7 грн/літр) та бензину (не вище 5 грн/літр).

Середня вартість одного літра дизельного палива і бензину визначається та оприлюднюється міністерством економіки тричі на місяць на підставі розрахунків НАК «Нафтогаз України», проведених на підставі даних за попередню декаду, сум митних платежів та офіційного курсу валют від Національного банку.

ФОТО – 24 канал

Читайте також:

  1. В Україні на АЗС подешевшали бензин і дизпаливо

  2. У жовтні ціни на пальне зростуть

  3. Ціни на пальне зросли

  4. Чотири мережі АЗС призупинили продаж преміального палива

Поділіться.

Залиште відповідь