У міській раді нагородили броварських підприємців

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 4 вересня, під час засідання виконавчого комітету міський голова Ігор Сапожко вручив відзнаки очільникам броварських підприємств із нагоди Дня підприємця, що був 2 вересня. 

«Це підприємці, які забезпечують місто робочими місцями, а також сплачують непогані податки. І хотілося би їх привітати із цим святом [Днем підприємця, — прим. ред.]», — зазначив Ігор Сапожко і вручив відзнаки представникам чотирьох підприємств, що діють у Броварах.

Привітання від міської влади отримали Олег Остапчук (директор Алютех-К), Василенко Андрій (директор Zeelandia), Горєлов Олег (директор PERI Україна), Фіщев Андрій (Торговий дім «Ліза»).

Генеральний директор «PERI Україна» зазначив: «Я дуже вдячний за ту співпрацю, що в нас є з адміністрацією міста, підтримка, вона відчувається. Наша філософія соціально орієнтована, тому в нас зарплати вищі за ринкові. Люди в нас працюють. І завдяки тому, що ставлення влади до нас, я б сказав, благодатне, сподіваємося, що далі не залежно ні від чого, ми будемо далі розвивати регіон».

До речі, цього року ДП «Zeelandia», ТОВ «Алютех-К» увійшли до підприємств міста з найбільшим рівнем зарплат. А, за словами міського голови, компанія «PERI Україна» щороку робить благодійний внесок у розмірі 100 тис. грн на розвиток Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 імені Василя Стуса.

Поділіться.

Залиште відповідь