У міськраді розглянули петицію про висадження дерев по вул. Київській: біг-борди спробують прибрати

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 14 серпня, під час засідання виконавчого комітету Броварської міської ради було розглянуто електронну петицію про висадження каштанів або сакур на місці рекламних бордів по вул. Київській. 

Автор петиції місцевий активіст Олександр Плахов стверджує, що на відтинку дороги по вул. Київській довжиною близько 6,5 км розміщено 90 біг-бордів, приблизно через кожні 70 м. У зв’язку з цим броварчанин вирішив запропонувати міськраді реконструювати вул. Київську й замінити рекламу на каштани або сакури.

Сьогодні на засіданні члени виконавчого комітету підтримали петицію, утім, як з’ясувалося, прибрати рекламні борди не так уже й легко. Дозвіл на їхнє розміщення дається терміном мінімум на п’ять років, а для того, аби відмовити в оренді, має бути серйозна підстава. Окрім того, міський голова Ігор Сапожко зазначив, що такі дії міської влади можуть призвести до судів, які місто програє. Адже відповідно до закону, виконавчі служби мали би запропонувати рекламодавцям альтернативні місця для розміщення їхніх оголошень. Ігор Сапожко запропонував внести зміни до основного положення щодо зовнішньої реклами під час сесії міськради, аби депутати передали повноваження виконкому, які дозволять їм прибирати біг-борди.

Окрім цього, не факт, що замість рекламних оголошень висадять саме каштани чи сакури, як запропонував автор петиції місцевий активіст Олександр Плахов. Рослини, за словами міського голови, підбиратимуть уже коли звільнять вулицю від біг-бордів і відповідно до природних умов (вулицею проходить велика траса), що можуть шкодити певним типам рослин.

Поділіться.

Залиште відповідь