У пансіонаті «Любов» у Зазим’ї новий спалах COVID-19

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Одразу 9 нових випадків інфікування коронавірусом зафіксували в пансіонаті для людей похилого віку «Любов» у Зазим’ї, який зараз перебуває на карантині. Результати тестування ПЛР надійшли вчора: зараженими виявились 7 постояльців і 2 працівники. Про це «Трибуні» повідомила Ірина Дементьєва, керівниця первинної медицини Броварського району.

Як зазначила Ірина Дементьєва, на цей час на карантині в пансіонаті перебуває 19 постояльців і 5 працівників закладу. Матеріал для тестування ПЛР відібрали ще 14 травня. Однак, через завантаженість лабораторії, результати надійшли лише вчора.

Очільниця «первинки» району підозрює, що нове зараження відбулось через нерозуміння серйозності ситуації. Ймовірно, пацієнти на карантині спілкуються між собою. Ірина Дементьєва також зауважила, що карантинний пост на вході до «Любові» стоїть і стоятиме далі.

Нагадаємо, в кінці квітня стало відомо про спалах коронавірусної хвороби в пансіонаті «Любов». У перших числах травня стало відомо про 17 позитивних результатів ПЛРтестів на COVID-19. За офіційними даними, троє постояльців похилого віку померли від ускладнень хвороби.

Ірина Дементьєва звернула увагу, що смерть іще одного із мешканців пансіонату не пов’язана з коронавірусом. Керівниця відомства також зазначила, що один із заражених COVID-19 пацієнтів зараз перебуває на стаціонарному лікуванні в Броварській багатопрофільній клінічній лікарні.

Зазначимо, на початку травня поліція відкрила кримінальне провадження щодо спалаху коронавірусної хвороби в пансіонаті – за незаконну лікувальну діяльність.

Згодом правоохоронці перекваліфікували провадження на «порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням». Керівниці «Любові» оголосили підозру.

Фото – dp-love.com

Читайте також:

  1. Нові випадки COVID-19 в Броварах, Зазим’ї, Великій Димерці та Шевченковому. СТАТИСТИКА
  2. «Усього в броварській лікарні хворих на коронавірус 10 медпрацівників», – Валентин Багнюк
  3. Карантин у дитбудинку «Надія» в Мокреці закінчився, нових випадків нема
Поділитись

Leave A Reply