У пожежі в шахті ліфта багатоповерхівки на Незалежності підозрюють курців

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На минулому тижні в шахті ліфта «гостинки» по бульвару Незалежності, 12-а сталося загоряння. Достеменні причини досі встановлюються. Однак чиновники вказують: на дні недопалки, паперова рекламна продукція, а ставлення деяких мешканців до правил пожежної безпеки – безвідповідальне.

Як зазначається в повідомленні ГУ ДСНС України в Київській області, “сигнал” про пожежу надійшов до диспетчерської служби о 17:43. На місце події виїхали рятувальники 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари. Фахівці встановили, що горить ліфтова шахта. Пожежу локалізували вже о 17:52 та ліквідовували о 18:00.

Як розповіла очільниця броварського управління житлово-комунального господарства Світлана Решетова, після ліквідації пожежі, того самого дня, на місце інциденту приїхали робітники ліфтової служби. У результаті великої шкоди майну не було завдано – кабіна ліфта не обгоріла, основні механізми не були пошкоджені, лише поплавився дріт, який замінили у той же день, і ліфт запрацював. Будинок деякий час лишався задимленим.

Будинок по бульв. Незалежності, 12-а, де сталось загоряння

Пані Решетова вказує, що причиною стало загоряння реклами від недопалку: «Але якщо мешканці будуть курить і кидати туди, то ми будемо таку картину мати. Це і пожежники зафіксували, і ліфтовими це побачили. Незагашений окурок туди, в ліфтову шахту кинули вони».

Втім, пожежники менш категоричні з висновками. Станом на сьогодні головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Сергій Дмитрик не називає достеменної причини займання. З його слів, ймовірно, сталося замикання проводки. Однак і ця версія аж ніяк не виключає загоряння від недопалку.

Той самий ліфт

Тим часом, Світлана Решетова вказує, що проблема з подібною поведінкою мешканців існує, проте все-таки виникає нечасто. Значно інтенсивнішими останнім часом стали крадіжки котушок (важливий елемент ліфтового механізму – Т. Б.).

Нагадаємо, кілька тижнів тому стався інцидент із пасажирами ліфта в новобудові ЖК «Лісовий квартал» по вул. Київській, 245. Кабіна, зі слів очевидців, падала вниз з 16 поверху і зупинилася між 8 і 7 поверхами. На щастя, обійшлося без жертв і травмованих.

Поділіться.

Залиште відповідь