У Прозорому офісі броварської громади можна буде зареєструвати шлюб

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У складі Центру обслуговування «Прозорий офіс» броварської громади планують створити ще один відділ, який працюватиме над державною реєстрацією актів цивільного стану. Відповідний проєкт рішення чиновники підготували на розгляд сесії 26 серпня. Сьогодні документ схвалила постійна депутатська комісія з питань регламенту.

До повноважень нового структурного підрозділу належатиме, зокрема, державна реєстрація народження фізичної особи та її походження, смерті та шлюбу. Про кожен факт реєстрації акту цивільного стану відділ видаватиме відповідні свідоцтва.

Як розповіла під час засідання «регламентної» комісії доповідачка, керівниця Прозорого офісу Наталя Попович, реєстрацію здійснюватимуть у каб. 114 в адмінбудівлі на вул. Гагаріна, 18. У цьому приміщенні нині надають і надаватимуть і надалі низку інших послуг громадянам.

Як зазначила очільниця відомства, громадяни матимуть можливість подати до Прозорого офісу заяву, необхідні документи і у визначений час отримати свідоцтва про шлюб чи про інші запитувані послуги. Водночас будь-які церемонії щодо оформлення шлюбу не будуть передбачені.

Жителі сіл громади так само муситимуть їхати до офісу в Броварах, щоби здійснити державну реєстрацію. Як зазначила Наталя Попович, зробити на «на місцях» можна буде у випадку надання відповідних повноважень старостам Требухова і Княжичів.

регламентна комісія

Наталя Попович під час доповіді

Згідно з проєктом положення відділу, його працівників призначатиме на посаду і звільнятиме з неї міський голова своїм розпорядженням у порядку, який визначений законом «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Слід зазначити, що новостворений відділ стане 8-м у Прозорому офісі. На цей час у відомстві є такі відділи:

  • надання адміністративних послуг;
  • реєстраційних дій;
  • документообігу та звернень громадян;
  • реєстрації місця мешкання фізичних осіб;
  • інформаційно-довідкової служби «Контакт-центр»;
  • документування та оформлення паспортів громадянина України;
  • реєстрації транспортних засобів та оформлення посвідчення водія.

Як запевняють чиновники, створення нового відділу не потребує виділення коштів.

Читайте також

  1. У «Прозорому офісі» Броварів реєструватимуть авто та видаватимуть посвідчення водія
  2. У броварському «Прозорому офісі» можна оформити посвідчення водія. І не тільки
  3. Які послуги можна отримати в броварському «Прозорому офісі»: ПЕРЕЛІК
Поділіться.

Залиште відповідь