У броварському «Прозорому офісі» можна оформити посвідчення водія. І не тільки

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Відтепер у Центрі обслуговування «Прозорий офіс» можна зареєструвати транспортний засіб та оформити посвідчення водія. Про це йдеться на сайті Броварської міськради.

У Центрі відкрився відділ реєстрації транспортних засобів та оформлення посвідчення водія. Громадянам та суб’єктам господарювання надаватимуть комплекс необхідних адміністративних послуг  Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС України в Київській області.

Перелік послуг та посилання на їх інформаційні картки:

Записатися на прийом можна безпосередньо в Центрі обслуговування «Прозорий офіс» за адесою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 18 (будівля на майдані Свободи) або за тел. ( 045 94) 6-49-50.

Для внутрішньо переміщених осіб

Нагадаємо, що в червні переселенцям із Донбасу, в яких у паспорті громадянина України відсутні відомості про зареєстроване місце проживання, дозволили отримувати посвідчення водія, реєструвати та знімати з обліку автомобілі.

До цього, якщо були відсутні відомості про зареєстроване місце проживання в документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, або в Єдиному державному демографічному реєстрі, ВПО були позбавлені можливості отримати посвідчення водія.

Ці зміни стосуються транспортних засобів, що належать до категорій А1, А, В1.

ФОТО – Броварська міськрада

Читайте також:

  1. Іспити під «прицілом» відеокамер і група крові у правах: на автошколи та майбутніх водіїв очікують зміни

  2. Розсилку «листів щастя» водіям-порушникам ПДР скасовано. УМОВА

  3. Із 17-го березня набувають чинності нові штрафи за порушення ПДР. ВІДЕО

  4. Переселенцям без реєстрації місця проживання дозволили отримувати посвідчення водія

Поділіться.

Залиште відповідь