У Пухівці на хабарі зловили депутата сільської ради

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Правоохоронці Київщини затримали депутата під час отримання неправомірної вигоди в сумі 1,5 тисячі доларів. Інформацію про подію оприлюднено на офіційній сторінці поліції Київської області у Фейсбуці.
Як повідомили в Броварському відділі поліції, таку суму вимагав та отримав депутат Пухівської сільської ради за позитивне вирішення передачі земельної ділянки у власність третій особі.
У пресслужбі прокуратури Київської області вказують на вимагання та отримання депутатом сільської ради –  головою земельної комісії  –  неправомірної вигоди в сумі 600 доларів США.
Затримали порушника на місці злочину в порядку ст. 208 КПК України працівники слідчого управління поліції Київщини за процесуальним керівництвом прокуратури області та за оперативним супроводженням Головного управління Служби безпеки України в м. Києві та Київській області.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Вирішується питання про оголошення підозри затриманому. Депутату загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із конфіскацією майна.
Пухівка, хабар
Поділіться.

Залиште відповідь